Jaki jest mój znak słoneczny?

Znak Słońca , wraz zeznakiem Księżyca i Ascendentem , ma największy wpływ na to, jaką osobą zostaliśmy postawieni na tym świecie, aby być.

  • Znak Słońca to nasza podstawowa osobowość
  • Ascendent to nasza zewnętrzna tożsamość
  • Znak księżyca odzwierciedla nasze życie emocjonalne

W sumie są to trzy nogi naszego horoskopu, z których znak Słońca określa nasz zodiak.

Znaczenie znaku Słońca

Znak Słońca jest ważny do poznania, ponieważ odzwierciedla cel, dla którego przyszedłeś na świat. Twoje przeznaczenie, niektórzy powiedzieliby. Jest ona określona przez sposób, w jaki słońce było w czasie, gdy się urodziłeś. Jeśli żyjesz ze swoim znakiem Słońca i swoim celem, doświadczysz pokoju i radości, ale jeśli żyjesz przeciwko swojemu znakowi Słońca, doświadczysz niepokoju i być może stresu.

Niektóre znaki słoneczne, takie jak Libra, Gemini i Aquarius są wolnymi duchami, które nie będą rozwijać się w systemie pudełkowym naszego społeczeństwa. Inne znaki słoneczne , takie jak Taurus i Capricorn, najlepiej rozwijają się przy stabilności i stałych ramach.

Jeśli wpadłeś w rutynę, która nie pasuje do Twojego znaku Słońca, może być trudno rozwijać się na dłuższą metę. Dlatego tak ważne jest, aby znać swój znak Słońca i jego znaczenie – i starać się żyć w harmonii z nim.

Znaki słoneczne to lekcje

Przychodzisz na świat w znaku Słońca, ale to nie znaczy, że od początku jesteś w stanie żyć zgodnie z tym znakiem. Znak Słońca jest również znany jako znak nauki. Prowadzi Cię do nauki życia w harmonii ze swoim wewnętrznym “ja”.

Libra na przykład nie jest z natury skłonna do współpracy, ale uczy się tego spędzając dużo czasu z innymi, podobnie jak wiele innych znaków. Cechy trzeba nabyć po drodze. Bo życie to jeden długi proces ewolucyjny.

Znajdź swój znak słoneczny

Większość znaków słonecznych jest określana wyłącznie na podstawie daty urodzenia, ale kilka dat urodzenia mieści się pomiędzy dwoma znakami, w którym to przypadku kluczowe jest poznanie dokładnej daty urodzenia.

Znak słoneczny w Baranie (21 marca – 19 kwietnia)

Baran jest energiczny i aktywny. Baran jako pierwszy zabiera się do działania i jako pierwszy też przechodzi do kolejnego zadania. Ludzie urodzeni w znaku Słońca Barana są zazwyczaj bezpośredni i nieskomplikowani – i tego samego oczekują od innych.

Znak słońca w Taurusie (20 kwietnia – 20 maja)

Taurus jest niezawodny z natury przyzwyczajenia, ale najbardziej wyróżniającą cechą osób urodzonych pod znakiem Słońca w Taurusie jest ich zamiłowanie do przyjemności i gratyfikacji. Dotyczy to nie tylko sfery seksualnej, ale także w odniesieniu do dobrego jedzenia, najbardziej miękkiego materaca i najlepszej muzyki.

Znak Słońca w Gemini (21 maja – 20 czerwca)

Gemini jest elastyczny i łatwo dostosowuje się do nowych okoliczności. Ludzie urodzeni pod znakiem Gemini zazwyczaj lubią mieć nogę we wszystkich obozach i być towarzyscy. Są inteligentne i potrzebują masywnej stymulacji umysłowej, aby się nie nudzić.

Znak słoneczny w Raku (21 czerwca – 22 lipca)

Rak jest opiekuńczy; zarówno wobec siebie, jak i najbliższych. Może się to przejawiać w twardej fasadzie. Ludzie w znaku Słońca Raka potrzebują bezpieczeństwa i stabilności, lubią kopać głęboko i odpoczywają w wyborach, których dokonują.

Znak Słońca w Lwie (23 lipca – 22 sierpnia)

Leo może wydawać się arogancki, ale jest to zakorzenione w głębokim pragnieniu tworzenia i wprowadzania zmian w świecie – na lepsze. Choć ruchy ramion mogą być duże, to ambitne plany są zazwyczaj zakorzenione w emocjach i relacjach.

Znak Słońca w Pannie (23 sierpnia – 22 września)

Panna jest pracowita i niezawodna – z domieszką manii sprzątania. Sprawy wymagają porządku, a osoby urodzone w znaku Słońca Panny lubią się organizować. Zazwyczaj mają awersję do nowych rzeczy, ale lubią wszystko, co przychodzi im naturalnie.

Znak Słońca w Librze (23 września – 22 października)

Libra jest znana z tworzenia równowagi, a oni najlepiej rozwijają się w spokoju i ciszy bez większych konfliktów. Wolą powiedzieć małe białe kłamstwo niż powiedzieć prawdę, jeśli prawda powoduje problemy. Osoby urodzone pod znakiem Słońca Libry zawsze szukają najlepszych sposobów na życie.

Znak Słońca w Skorpionie (23 października – 21 listopada)

Skorpion rzuca się całym sercem w projekty z własnego wyboru. Z drugiej strony, nie da się ich nakłonić do zrobienia czegokolwiek, co każe im ktoś inny. Ich podstawową motywacją jest prestiż i autorytet, a żeby to osiągnąć, posuną się do wielkich wysiłków.

Znak Słońca w Strzelcu (22 listopada – 21 grudnia)

Sagittarius jest wolnym duchem, który często jest w ruchu lub porusza się. Ludzie urodzeni pod znakiem Słońca w Strzelcu są przyjaźni i łatwo im rozmawiać z nowymi ludźmi, a także zazwyczaj gromadzą przyjaciół ze wszystkich swoich wielu ścieżek życiowych.

Znak Słońca w Koziorożcu (22 grudnia – 19 stycznia)

Koziorożec jest postawiony obiema stopami mocno na ziemi. Są realistyczne, a dla osób urodzonych w znaku Słońca Koziorożca marzenia należą do nocy. Z drugiej strony są bardzo zdeterminowani i załatwiają sprawy, co widać w ich domu, karierze i ogólnie w życiu.

Znak słoneczny w Wodniku (20 stycznia – 18 lutego)

Wodnik jest bardzo postępowy i innowacyjny. Osoby urodzone w znaku Słońca Wodnika nie są zbytnio zainteresowane podążaniem utartą ścieżką, wolą myśleć na nowo, zastanawiać się i dostosowywać. Mogą być bardzo uparte w swoim idealizmie i sposobie widzenia rzeczy.

Znak Słońca w Rybach (19 lutego – 20 marca)

Ryby są dobre w identyfikowaniu się z innymi i stawianiu się w ich sytuacji. Ludzie urodzeni w znaku Ryb mogą mieć trudny czas na znalezienie własnej drogi w życiu, ponieważ przyjmują uczucia i opinie innych, ale z drugiej strony często są wypełnieni jasnymi marzeniami dla swojego życia.

Możesz obliczyć swój znak słoneczny tutaj Jaki jest mój znak słoneczny? | Cafe Astrologia .com

Znajdź wszystkie horoskopy tutaj: Horoskop dzienny - Horoskop tygodniowy - Horoskop miesięczny - Horoskop roczny