Znaki zodiaku: Rak

Twoja ciągle zmieniająca się natura sprawia, że jesteś najmniej przewidywalnym ze wszystkich znaków. Możesz wydawać się naprawdę szczęśliwy i roześmiany w jednej chwili, a w następnej staniesz się zrzędliwy i drażliwy.

Twoje wahania nastroju można porównać do turbulencji zmieniających się pływów morskich, co ma sens, ponieważ rządzi Tobą Księżyc i Twoim żywiołem jest woda. Nie przeszkadza Ci to jednak zbytnio. Przez większość czasu uchodzi Ci to na sucho, ponieważ okazywanie uczuć i empatia wobec innych to jedne z Twoich głównych cech osobowości.

Jedna z nich przeważa nad drugą.

Podobnie jak rak, który reprezentuje Twój znak, masz tendencję do bycia twardym na zewnątrz, ale prawdziwie miękkim wewnątrz.

Nie masz nic przeciwko chodzeniu na boki, aby dostać to, czego chcesz, i najlepiej unikać konfrontacji po drodze.

Twarda skorupa, jaką prezentujesz, to tylko sposób na uchronienie się przed zranieniem. Potrzeba trochę czasu, aby pozwolić ludziom przejść przez nią, ale gdy już im zaufasz i się przełamią, będą żyć w Twoim sercu na zawsze. Nic nie jest dla Ciebie ważniejsze niż rodzina i przyjaciele. Dbanie o innych jest dla Ciebie bardzo ważne i od tego zależy Twoje szczęście. Twoje poczucie własnej wartości jest silnie związane z poczuciem bycia potrzebnym.

Jako znak wodny pociągają Cię tajemnicze głębiny i poszukiwanie tego, co nieznane. Podobnie jak dźwięki miękkiego deszczu na dachu lub rozbijających się fal, możesz być bardzo delikatny i kojący dla otoczenia, kiedy trzeba.

A dzięki swojej wspaniałej intuicji – czasami wręcz parapsychicznej – wiesz, kiedy to jest!

Dobre cechy: Odważny i opiekuńczy. Lojalny przyjaciel. Raki chwytają się czegoś, co im się podoba i nigdy tego nie puszczają.

Większość osób urodzonych pod znakiem Raka ma silną pamięć i intuicję i nie łatwo ich oszukać.

Twoja szczerość może niektórych przerazić, ale zostanie doceniony przez tych, którzy naprawdę Cię znają i rozumieją, że zawsze chcesz dobrze.

Gorsze cechy: Nieprzewidywalność. Twoje wahania nastroju mogą być trudne do zniesienia dla innych. Często powoduje to nieporozumień i sprawia, że jesteś postrzegany jako osoba dziecinna i niepewna siebie. Bardzo wyraźny strach przed samotnością i potrzeba poczucia, że jest się potrzebnym, potęguje atmosferę niepewności. Raki uwielbiają rozkoszować się dobrymi rzeczami w życiu, ale uważaj, aby się nie przejadać. Może to prowadzić do zaparć i innych problemów z trawieniem.

Horoskop dla rak:

Znajdź wszystkie horoskopy tutaj: Horoskop dzienny - Horoskop tygodniowy - Horoskop miesięczny - Horoskop roczny