Horoskop miesięczny Waga – wrzesień

Miesięczny horoskop dla waga i wrzesień

Czy ktoś powiedział optur? Ten miesiąc przyniesie Ci wiele śmierdzących wibracji i szczęścia, za które możesz przede wszystkim podziękować pięknej planecie miłości Wenus. D. 2. wchodzi w twój znak i po okresie stagnacji na froncie miłości Wenus jest ponownie gotowa do praktykowania swojej magii. W rzeczywistości możesz cieszyć się urzekającymi energiami Wenus do 7go przyszłego miesiąca, więc usiądź wygodnie i ciesz się jazdą i pozwól, aby Twój świat został oczarowany głębszą ziemistością, pewnością siebie i miłością.

Jeśli jesteś singlem, nie ma wątpliwości, że zrobisz w tym miesiącu duże wrażenie na jednym lub kilku aspirujących kawalerach — wystarczy, że wyjdziesz za drzwi. Z drugiej strony, jeśli jesteś w związku, mogą pojawić się poważne zmiany, być może zaloty lub rozmowa o dzieciach. Zwróć szczególną uwagę na okres między 16 a 24, kiedy Wenus tworzy połączenia z Saturnem, a następnie z Neptunem w twoim sektorze prawdziwej miłości. Jest prawdopodobne, że jedyną rzeczą, której będziesz chciał w tym momencie, jest twoja jedyna. Ładniej się nie robi! Na froncie zawodowym w tym miesiącu również doświadczysz postępu w zakresie swoich finansów. Między innymi możesz podziękować korzystnemu nowiu w twoim sektorze dochodów około 7. Wraz z pomyślnymi energiami Jowisza wpłynie to na ciebie w pozytywnym kierunku pod względem twoich finansów. Dzięki temu doświadczysz, jak pieniądze przepływają do Ciebie łatwiej w tym miesiącu, pomimo różnych drogich obiadów i innych wydatków. W tym samym czasie Merkury ponownie spadnie na swoją normalną orbitę po tym, jak przez pewien czas będzie znajdował się w retrogradacji. Pomoże ci to stworzyć jasność umysłu w swoim życiu i snach.

Jeśli byłeś zamieszany w spór o prawa lub pieniądze, około 22 dnia znów zapanuje spokój, kiedy księżyc w pełni wejdzie do twojego 9. Izby Sprawiedliwości. Podsumowując, w nowy rok wejdziesz z nową energią i wieloma możliwościami.

Inne horoskopy dla waga:

Przeczytaj wszystko o znaku zodiaku Waga:

Znajdź wszystkie horoskopy tutaj: Horoskop dzienny - Horoskop tygodniowy - Horoskop miesięczny - Horoskop roczny