Horoskop miesięczny Bliźnięta – luty

Miesięczny horoskop dla Bliźnięta i luty

Dla żywej i energicznej osoby ten miesiąc oferuje oczywistą okazję, by wyciągnąć wtyczkę i spojrzeć do wewnątrz. Dom dzwoni i wolisz leżeć na kanapie z dobrą książką, niż wychodzić z przyjaciółmi na jasny poranek. Wynika to z potężnej pełni księżyca, która już pierwszego dnia ląduje w twoim 4 domowym domu i zachęca do skupienia się na domu i życiu rodzinnym. Dlatego nawet teraz masz okazję odwiedzić dawno niewidzianych członków rodziny lub wziąć kilka dni wolnego od pracy, aby wziąć udział w domowych projektach, z którymi nigdy się nie robiłeś.

Jednak ten miesiąc zaoferuje nie tylko przytulność w domu, ale także doskonałą okazję do pracy, gdy Wenus położy się pod pięknym kątem zarówno do Merkurego, jak i Jowisza. Może awansujesz, przeniesiesz się do nowego działu lub, jeśli jesteś samozatrudniony, podpiszesz nową umowę z dużym klientem lub nowym partnerem na temat swojego wymarzonego projektu, co będzie świetną okazją na około 6 czerwca, gdzie Venus się przenosi do twojego 11. domu. Cokolwiek to jest, z radością odrzucisz pilota i ubrania do biegania na rzecz tej wspaniałej okazji!

D. 22. Merkury wejdzie w retrogradację, co oznacza, że będziesz mógł doświadczyć uczucia bezruchu i niepokoju. To wcale nie musi być złe, ale może oznaczać, że zamiast na chwilę spojrzeć wstecz. To samo dotyczy twojego życia miłosnego, któremu w tym miesiącu zabraknie energii i zysków.

Jeśli jesteś w związku, który ma wpaść w piasek, 29. dzień może mieć kluczowe znaczenie, gdy księżyc w pełni wejdzie w twój sektor romansu. Nie zniechęcaj się tą męką, ale postaraj się zobaczyć nowe możliwości, które się pojawiają. Z tym zajdziesz najdalej.

Inne horoskopy dla Bliźnięta:

Przeczytaj wszystko o znaku zodiaku Bliźnięta:

Znajdź wszystkie horoskopy tutaj: Horoskop dzienny - Horoskop tygodniowy - Horoskop miesięczny - Horoskop roczny