Horoskop miesięczny Bliźnięta – październik

Miesięczny horoskop dla Bliźnięta i październik

Nadal jesteś trochę wstrząśnięty po ostatnim miesiącu. Zaćmienie Księżyca wstrząsnęło tobą do głębi i po prostu musisz poradzić sobie z wstrząsami wtórnymi. Zyskałeś nowy wgląd i zamierzasz go wykorzystać. Może to dotyczyć twojego związku, twoich nawyków lub twojego zdrowia. Cokolwiek to jest, prawdopodobnie powinieneś mieć wszystko pod kontrolą. W pewnym momencie w tym miesiącu te nowe spostrzeżenia zostaną ujawnione. Cokolwiek dotyczy ciebie, twoich związków lub czegokolwiek innego w twoim życiu, co musi wyjść z cienia, po długim okresie myślenia będziesz miał siłę, by przejąć kontrolę.

Twoje finanse również doznają zmiany, na szczęście pozytywnej! Stanie się to od 10 do około 6 przyszłego miesiąca, kiedy Wenus odwiedzi Twój ósmy dom, reprezentując finanse i inwestycje. Może to być wszystko, od premii po pieniądze, które nieoczekiwanie odzyskasz z rachunku za ogrzewanie. Na tym jednak się nie kończy. Twój partner również ma możliwość otrzymania w tym okresie premii finansowej, a Ty również z niej skorzystasz. Musisz jednak uważać na swoje nowe bogactwo! Zwłaszcza około 17. W tym momencie będzie zbyt wiele zagrożeń związanych z twoimi finansami, więc jeśli zastanawiałeś się nad zainwestowaniem lub zakupem czegoś drogiego, o czym marzyłeś, poczekaj trochę z tym - może to skończyć się brzydko.

Jednak zostaniesz ponownie pobłogosławiony około 15, kiedy zaćmienie słońca zbombarduje Twój sektor partnerski nieoczekiwaną zmysłowością i intymnością. Jeśli jesteś w związku, będzie to oznaczać, że ty i twój partner macie możliwość wkroczenia na nowy grunt w swoim związku. Jeśli związek jest nowy, może to oznaczać, że robisz zupełnie nowy krok. Może zanurzycie się i ruszacie razem? Zaćmienie Słońca będzie dobre nie tylko dla Ciebie jako pary, ale także dla pojedynczych osób, więc skorzystaj z szansy!

Inne horoskopy dla Bliźnięta:

Przeczytaj wszystko o znaku zodiaku Bliźnięta:

Znajdź wszystkie horoskopy tutaj: Horoskop dzienny - Horoskop tygodniowy - Horoskop miesięczny - Horoskop roczny