Horoskop miesięczny Bliźnięta – maj

Miesięczny horoskop dla Bliźnięta i maj

Dla poszukiwacza bezpieczeństwa ten miesiąc może okazać się nie lada wyzwaniem. Z hojną pełnią księżyca pierwszego dnia, w tym miesiącu rozpoczyna się wielka decyzja, która wymaga Twojej uwagi – i Twojej decyzji. Może to być w twoim związku, gdzie stary spór musi zostać rozstrzygnięty raz na zawsze, lub w pracy, gdzie ryzykujesz, że będziesz musiał postawić granicę przed szefem lub współpracownikiem, w wyniku czego między tobą będzie zimne powietrze. Pamiętaj jednak, że nie możesz niczego zmienić, jeśli nie zrobisz czegoś w tej sytuacji. Może być w stanie dać ci lód w żołądku, gdy staniesz na tylnych łapach i będziesz musiał walczyć ze swoją sprawą.

Niezależnie od tego, co planujesz zrobić, aby rozwiązać problem nierówności w swoim związku, kiepskiej płacy w pracy lub czegoś zupełnie innego, zwróć szczególną uwagę na 17., gdzie piękny nów księżyca w 9. domu na studiach wyższych doda Ci odwagi i rozeznania sytuacji do tego stopnia, że będziesz czuł się bardziej komfortowo w środku burzy. W tym samym czasie około 17-go nadszedł czas, aby wziąć udział w kursie lub innej formie certyfikacji, którą od dawna rozważałeś i która może poszerzyć twoje horyzonty w odniesieniu do nowego stylu życia. Nigdy nie jest za późno, aby zmienić utwory i spróbować czegoś nowego.

Później w tym miesiącu ponownie pojawi się okazja do napięć, gdy Mars będzie przechodził przez sektor partnerski, w którym będzie dominował do 16 dnia przyszłego miesiąca. W tym okresie musisz więc wystrzegać się niepotrzebnych kłótni i nieporozumień na froncie domu, gdzie czasami może być konieczne wyjście na długi spacer lub spanie na kanapie, dopóki oboje nie znajdziecie się w miejscu, w którym można mówić bez palenia .. w maluchach na siebie. Jednak nie osądzaj zbytnio, może być tak, że twój partner przechodzi przez coś trudnego, czego nie może właściwie z tobą komunikować. Starajcie się być dla siebie nawzajem, ale bierzcie tylko to, na co naprawdę zasługujecie.

Inne horoskopy dla Bliźnięta:

Przeczytaj wszystko o znaku zodiaku Bliźnięta:

Znajdź wszystkie horoskopy tutaj: Horoskop dzienny - Horoskop tygodniowy - Horoskop miesięczny - Horoskop roczny