Horoskop miesięczny Wodnik – kwiecień

Miesięczny horoskop dla wodnik i kwiecień

Miałeś okazję uświadomić sobie kilka rzeczy o sobie pod koniec zeszłego miesiąca w związku z zaćmieniem Księżyca, które oświetliło twój szósty dom 29. Do tego stopnia dało ci to pożądaną jasność. Wraz z tym miesiącem przychodzi siła, na którą czekałeś, i to również w tym miesiącu możesz zająć stanowisko w ważnych sprawach w swoim życiu. Nie daj się przejąć swojemu ego, nie możesz sam kontrolować wszystkiego. Ludzie wokół ciebie chcą pomóc. Jedna rada: pozwól im pomóc.

Jeśli w tym okresie zachorujesz, będziesz mieć jasną wizję tego miesiąca. Wiele z tego może wynikać z twojego życia emocjonalnego i można je rozwiązać poprzez uzyskanie pomocy w rozwiązywaniu problemów emocjonalnych i myśli. Wiele z tego, co fizyczne, często może pochodzić z umysłu.

D. 15. zaćmienie słońca odwiedzi twój 12. dom, a to pomoże ci oświecić, jakie warunki nie są dla ciebie korzystne. Dzięki tym informacjom możesz zdecydować, jakie korzyści odniesiesz. Nie możesz brać pod uwagę innych, robiłeś już wystarczająco długo. Musisz zdecydować, co jest dla Ciebie zdrowe i jakich znajomych już nie potrzebujesz. Twoje życie emocjonalne jest ważne, a dbając o źródło swoich problemów emocjonalnych, naprawiasz nie tylko wady fizyczne, ale także powietrze, którym oddychasz. Zajmij stanowisko, a poczujesz w sobie ogromną ulgę.

Od 10 do 6 przyszłego miesiąca twoja duchowa siła zostanie wzmocniona, gdy Wenus odwiedzi twój znak. Między innymi będzie to oznaczać, że poczujesz się pięknie i pysznie. Podaruj sobie ten czas, kup coś pysznego dla siebie i pozwól, aby karta świeciła! Będzie też coś działo się na romantycznym froncie około 21-go, gdzie roją się wokół siebie Wenus i Neptun. Miej więc oczy otwarte na pozytywną zmianę!

Inne horoskopy dla wodnik:

Przeczytaj wszystko o znaku zodiaku Wodnik:

Znajdź wszystkie horoskopy tutaj: Horoskop dzienny - Horoskop tygodniowy - Horoskop miesięczny - Horoskop roczny