Horoskop miesięczny Wodnik – czerwiec

Miesięczny horoskop dla wodnik i czerwiec

Jesteś w tej chwili w asie i jest ku temu bardzo szczególny powód. W zeszłym miesiącu Jupiter po raz pierwszy od 12 lat znalazł się na szczycie twojego znaku i przyniósł ze sobą ekscytujące możliwości. Zanim jednak zaczniesz w pełni cieszyć się owocami tej pomyślnej konstelacji, w twoim życiu zawodowym pojawią się pewne wyzwania, które musisz najpierw przezwyciężyć. Rozpoczyna się to sprzyjającą pełnią księżyca w dniu 7, która jest blisko związana z Jowiszem. Równie dobrze może pojawić się tutaj oferta pracy lub awans, ale ta nowa szansa nie obędzie się bez dramatu. Ważna rozmowa z partnerem może być konieczna, zanim elementy ułożą się na swoim miejscu. Mercury wejdzie do twojego sektora kariery 12 dnia i pozostanie tu do 4 dnia przyszłego miesiąca. Pomoże Ci to negocjować nie tylko w pracy, ale także prywatnie. Nie zapominaj jednak, że nie bez powodu mamy dwoje uszu; Twoja umiejętność słuchania może mieć duży wpływ na decyzje w tym okresie. Szczególnie pod koniec miesiąca warto pamiętać o tej radzie, gdy nadarzy się okazja do zebrania luźnych końcówek z wyjątkową osobą w swoim życiu.

Miej oko na 22., kiedy wibrująca pełnia księżyca w znaku Raka może mieć duży wpływ na twoje życie miłosne i prowadzić do głębokich rozmów i sentymentalnej czułości. Może czas obrać nową ścieżkę na ścieżce miłości?

Czy masz dzieci lub zamierzasz je mieć, ten czas da ci możliwość oceny starych nawyków i spróbowania czegoś nowego, co może przynieść korzyści zarówno Tobie, jak i Twoim dzieciom. Może to być zarówno na poziomie duchowym, jak i ideologicznym, gdzie możesz zapuścić się w nowe wzorce myślenia i działania, lub całkowicie niepraktyczne w postaci dni bezmięsnych lub nowej aktywności rodzinnej. Ostatniego dnia miesiąca Mars przenosi się do Twojego sektora dochodów, a skorzystasz na tym zarówno Ty, jak i Twój portfel.

Inne horoskopy dla wodnik:

Przeczytaj wszystko o znaku zodiaku Wodnik:

Znajdź wszystkie horoskopy tutaj: Horoskop dzienny - Horoskop tygodniowy - Horoskop miesięczny - Horoskop roczny