Horoskop miesięczny Wodnik – październik

Miesięczny horoskop dla wodnik i październik

To będzie dla ciebie romantyczny miesiąc. Jeśli umawiasz się na randki lub masz dobre oko na wyjątkową osobę, po 10 dniach czekają na Ciebie romantyczne wyżyny.

Stałeś na drodze swojego życia miłosnego, ale teraz mgła opada i możesz wyraźnie widzieć . Wszystko, na co liczyłeś w swoim życiu miłosnym, będzie w zasięgu ręki i tym razem nie zawahasz się dać się przytłoczyć miłością. Zasłużyłeś na to i czekałeś na to od dawna. Nadszedł czas, który narastał przez długi czas. Odkupienie jest tuż za rogiem!

D. 21. Wenus zderza się z Neptunem, a to stwarza wspaniałą okazję do rozwinięcia się pączkującego życia miłosnego w pełnym rozkwicie. Jeśli masz czas w środku swojej miłosnej ekstazy, zaćmienie słońca zderzy się z twoim jedenastym domem, który reprezentuje marzenia, nadzieje i pragnienia. To galaktyczne spotkanie utworzy bezpośrednie połączenie z Uranem, który jest teraz na twoim znaku. Sposób, w jaki to wszystko spotyka się w twojej postaci, pozwoli ci dążyć do czegoś, o czym myślałeś i czego pragniesz od dawna. Aspiracja, która czekała, by wyjść na powierzchnię, ma teraz szansę się przebić! Zaryzykuj, nie pożałujesz. Możesz czuć się, jakbyś płynął pod prąd pod koniec miesiąca, a dokładniej około 17. Ale nie powinieneś się tym załamywać.

Masz siłę, by przenosić góry, a mały opór Cię nie powstrzyma. Bądź silny przez opór, a wyjdziesz jeszcze silniejszy po drugiej stronie. Jeśli masz wątpliwości co do swoich marzeń i aspiracji, nabierz odwagi! Nie są tak głupie, jak mogłoby się wydawać. Sukces jest odpowiedni dla Ciebie, ale tylko Ty możesz go osiągnąć.

Inne horoskopy dla wodnik:

Przeczytaj wszystko o znaku zodiaku Wodnik:

Znajdź wszystkie horoskopy tutaj: Horoskop dzienny - Horoskop tygodniowy - Horoskop miesięczny - Horoskop roczny