Znaki zodiaku: Ryby

Rybo, jesteś marzycielem! Czasami Twoje marzenia się spełniają, ale w większości przypadków pozostają one tylko żywymi marzeniami. Jednak w ciągu swojego życia wiele osiągasz. Jesteś niezwykle lojalnym przyjacielem i osobą, która przez dziesiątki lat trzyma się tej samej pracy. Twoja duchowość i kreatywność jest silna i kilka razy w ciągu dnia Twoje myśli błądzą i zabierają Cię w sekretne, tajemnicze miejsce, o którym wiesz tylko Ty.

Jako najbardziej wrażliwy i intuicyjny ze wszystkich znaków, masz tendencję do dokładnego rozpoznawania uczuć innych. I o rany, jak Ty to czujesz, Rybo. Masz tendencję do noszenia całego ciężaru świata na swoich barkach. Nawet jeśli naprawdę nie ma się czym martwić, Ty martwisz się o to, aby się nie martwić. Mimo to niełatwo jest Cię zepchnąć na drugi plan i potrafisz być bardzo przekonujący. Niektórym może być trudno naprawdę Cię poznać, ale gdy już to zrobią, zdają sobie sprawę, że jesteś prawdziwym przyjacielem i zawsze będziesz przy nich. Jedyną rzeczą, która mogłaby stanąć pomiędzy Tobą a Twoimi bliskimi, byłaby ucieczka i przyłączenie się do sekty.

Dobre cechy: Empatyczny i opiekuńczy. Często dostajesz dokładnie to, czego chcesz, ponieważ czytasz w innych jak w otwartej księdze i wykorzystujesz to na swoją korzyść – bez szkody dla nikogo! Ostatnią rzeczą, jakiej pragniesz, jest widok czyjegoś cierpienia. Troska o innych i pomoc potrzebującym to Twoja cecha osobowości numer jeden, ale jakoś udaje Ci się to ukryć przed ludźmi. Wiedzą o tym tylko ci, którzy są naprawdę blisko Ciebie.

Gorsze cechy: Za bardzo się martwisz, Rybo! Uważaj, aby nie wyjść na neurotyka. Twoja skłonność do nadmiernego myślenia o wszystkim blokuje Twoją kreatywność i uniemożliwia realizację Twoich genialnych pomysłów. Nie zapominaj o tym, aby czasem odetchnąć. Pozwól, aby inne znaki pomogły Ci w podejmowaniu decyzji i dopilnuj, aby Twoje marzenia nie pozostały tylko marzeniami. Odrobina odwagi i podejmowania ryzyka nikogo nie zabije. Zbyt wiele osobowości w jednym pomieszczeniu może być dla Ciebie przytłaczające, ponieważ odczuwasz je wszystkie tak silnie. Jeśli chodzi o życie towarzyskie, najlepiej czujesz się w bardziej intymnym otoczeniu, a przebywanie z bliskimi przyjaciółmi i rodziną jest dla Ciebie najszczęśliwsze.

Horoskop dla Ryby:

Znajdź wszystkie horoskopy tutaj: Horoskop dzienny - Horoskop tygodniowy - Horoskop miesięczny - Horoskop roczny