Horoskop miesięczny Skorpion – czerwiec

Miesięczny horoskop dla skorpion i czerwiec

Miesiąc jest dla ciebie silny, drogi przyjacielu. Wlatujesz w miesiąc z nową energią i motywacją, a ludzie wokół ciebie mogą to odczuć. Można prawie poczuć, jakby ludzie ciągnęli i szarpali cię, aby dostać kawałek ciasta. Wszystko jest możliwe. Nawet jeśli nie jesteś na górze finansowo, nie ma wątpliwości, że masz oko na piłkę i dlatego masz finansowy sukces w zasięgu ręki. Z korzystnym nowiu na swoim znaku w dniu 7, w końcu jesteś o krok bliżej marzenia o wolności finansowej. Dzieje się tak dzięki pomyślnemu wpływowi Jupitera, wyznaczając początek nowego rozdziału w Twoim życiu zawodowym. Niezależnie od tego, czy chodzi o założenie nowej firmy lub przedsiębiorstwa, czy o krok w górę w rankingu na dotychczasowej pozycji na rynku pracy, w tym miesiącu będzie coś dobrego.

Mercury wraca na właściwe tory po okresie retrogradacji 6. Od tego momentu Mercury wkracza na twój znak 12. dnia, gdzie poczujesz dalsze dążenie do odważenia się na podejmowanie szans w życiu zawodowym. Podobnie jak twoja prywatność . Pozytywną wiadomością jest to, że odniesiesz sukces w większości rzeczy, w które się rzucisz. Ciesz się tą dogodną pozycją i wykorzystaj ją na swoją korzyść! Mając Merkurego na swoim znaku, trudne decyzje będą łatwiejsze, a komunikacja na ogół będzie przebiegać na twoją korzyść. Jeśli masz problem, który jest bliski Twojemu sercu, możesz zyskać zwolenników, mówiąc głośno o tym w tym okresie. Może nawet uzyskasz ważny głos w swojej okolicy lub wpływowe stowarzyszenie?

Na froncie miłosnym jest też wiele dobrego w zanadrzu. Ciekawe wydarzenie w okolicach pełni księżyca 22-go przybliży Cię do wybranego. Może zdecydujesz się wyjechać na jakiś czas lub w inny sposób wybrać czas zamiast gorączkowego wydarzenia. W grę może wchodzić nawet zakup domu. W dzisiejszych czasach może się również zdarzyć, że ktoś z Twojej rodziny zwraca się o Twoją pomoc. Ponieważ masz nadwyżkę, aby poradzić sobie z tą sytuacją, zarówno ty, jak i członek twojej rodziny wyjdziecie silniejsi po drugiej stronie. Pod koniec miesiąca Mars przenosi się do twojego sektora prawdziwej miłości.

Inne horoskopy dla skorpion:

Przeczytaj wszystko o znaku zodiaku Skorpion:

Znajdź wszystkie horoskopy tutaj: Horoskop dzienny - Horoskop tygodniowy - Horoskop miesięczny - Horoskop roczny