Znaki zodiaku: Lew

Jesteś urodzonym przywódcą, uwielbiasz przejmować kontrolę, a Twoja zdolność do wydobywania z innych tego, co w nich najlepsze, sprawia, że są lojalnymi członkami zespołu i przyjaciółmi. Słowo “wątpliwość” nie mieści się w Twoim słowniku. Masz tendencję do myślenia i działania w kategoriach większych, niż inni mają odwagę. Zawsze widzisz szerszy obraz, ale nie przywiązujesz tak dużej wagi do szczegółów. Praca fizyczna nie należy do Twoich ulubionych zajęć. Wolisz, gdy inni wykonują pracę za Ciebie. Choć Twoja żądza władzy sprawia, że czasami masz skłonności do brania na siebie zbyt dużej odpowiedzialności, to z pewnością umiesz się też zrelaksować i masz bardzo wyraźne zamiłowanie do luksusu.

Osoby urodzone pod znakiem Lwa potrzebują wielu komplementów i uwagi, aby czuć się kochanymi. Uwielbiasz pochlebstwa i nic nie sprawia Ci większej przyjemności niż widok odwracających się głów, gdy wchodzisz do pokoju. Choć Twoja pewność siebie i charyzma są atrakcyjne dla innych, uważaj, aby nie wyjść na osobę zbyt pochłoniętą sobą.

Jako znak ognia jesteś pełen pasji i serdeczności. Prawdopodobnie jesteś bardzo idealistyczny i zawsze myślisz krytycznie. Może to nie być widoczne dla wszystkich wokół Ciebie, ale jest w Tobie głębsza filozoficzna, a czasem religijna strona.

Dobre cechy: Odważny, ambitny, pewny siebie i mający silną wolę – to słowa, których przyjaciele i współpracownicy mogliby użyć, aby Cię opisać. Wiesz, czego chcesz i zazwyczaj to osiągasz, zwłaszcza w sferze zawodowej. Sprawiasz wrażenie osoby inteligentnej, a jednocześnie nieskomplikowanej. Ludzie chcą być przez Ciebie prowadzeni, Lwie. Choć bycie zdyscyplinowanym i doskonałym organizatorem może mieć z tym coś wspólnego, prawdziwym powodem jest raczej Twoja otwarta, szczera i godna zaufania osobowość.

Gorsze cechy: Bycie dominującym, dumnym i pozornie niezależnym może czasami wydawać się aroganckie i pochłonięte sobą. W sprawach sercowych w Twoim przypadku chodzi przede wszystkim o to, by czuć się kochanym i docenianym. Jesteś bardzo namiętny i łatwo przyciągasz innych, a ponieważ masz tyle miłości do zaoferowania, może być Ci trudno pozostać w monogamicznym związku. Uważaj, aby nie przekroczyć granicy i nie skończyć na naprawdę złym rozstaniu lub nawet rozwodzie, jeśli jesteś w związku małżeńskim. W głębi duszy nie obawiasz się samotności i bardziej niż czegokolwiek potrzebujesz swojej rodziny i przyjaciół.

Horoskop dla Lew:

Znajdź wszystkie horoskopy tutaj: Horoskop dzienny - Horoskop tygodniowy - Horoskop miesięczny - Horoskop roczny