Znaki zodiaku: Waga

Jesteś pod władaniem Wenus, bogini miłości i piękna, masz bardzo kochającą i obdarowującą naturę. Traktujesz związki bardzo poważnie i wiesz, że wymagają one tyle samo – jeśli nie więcej – uwagi, co Twoja kariera. Beznadziejny romantyk w Tobie uwielbia być rozpieszczany i Ty również lubisz rozpieszczać swojego partnera. W Twoim świecie miłość i małżeństwo idą w parze. Ślub na pewno jest w planach! Jeśli nie ożeniłeś się w młodym wieku, prawdopodobnie nie spieszy Ci się. Czekanie Cię nie przeraża, bo wiesz, że w końcu pojawi się ten właściwy.

Jako Waga zawsze szukasz równowagi we wszystkich aspektach swojego życia i przez większość czasu wiesz, jak ją znaleźć, ale wymaga to dużo myślenia i rozważenia wszystkich za i przeciw, prawda, Wago? Z tego powodu Twój proces decyzyjny może wydawać się innym długotrwały i zbytnio skupiony na szczegółach. Mogą być jednak pewni, że decyzja, którą ostatecznie podejmiesz, będzie najlepsza dla wszystkich zainteresowanych, ponieważ zawsze dążysz do uczciwości i weźmiesz wszystko pod uwagę przed podjęciem tej decyzji. Swoje wysokie standardy moralne i etykę stosujesz również we wszystkim, co jest związane z pracą. Jest bardzo mało prawdopodobne, aby Waga dobrze prosperowała na stanowisku handlowca, chyba że naprawdę wierzysz, że to, co sprzedajesz, uczyni życie lepszym lub łatwiejszym dla ludzi, którym to sprzedajesz.

Joga, medytacja, pływanie i inne zajęcia, które uspokajają umysł i ciało, są bardzo korzystne dla pacjenta.

Dobre cechy: Zawsze jesteś optymistą i posiadasz godne podziwu intuicyjne poczucie sprawiedliwości. Jesteś prawdziwym czarodziejem i prawdziwą “osobą towarzyską” – jeśli ktoś wie, jak zorganizować przyjęcie i sprawić, by goście czuli się komfortowo i dobrze się bawili, to właśnie Ty!

Gorsze cechy: Pomimo wrodzonego poczucia sprawiedliwości bardziej niż czegokolwiek innego nienawidzisz konfliktów i zawsze starasz się ich unikać. Czasami potrzebna jest dobra kłótnia, aby oczyścić atmosferę. Jedyną częścią Twojego życia, z którą możesz mieć problemy, aby zachować równowagę, jest Twoja sytuacja finansowa. Uważaj, aby nie wpędzić się w długi, ponieważ z powodu Twojego zamiłowania do luksusu masz tendencję do działania pod wpływem impulsu, gdy zobaczysz coś, co Ci się podoba.

Horoskop dla waga:

Znajdź wszystkie horoskopy tutaj: Horoskop dzienny - Horoskop tygodniowy - Horoskop miesięczny - Horoskop roczny