Znaki zodiaku: Byk

Przez większość dnia wydajesz się bardzo spokojny, pewny siebie i łatwo nawiązujesz kontakt z ludźmi. Jednocześnie jesteś prawdopodobnie najbardziej uparty ze wszystkich znaków. Jeśli ktoś próbuje na Ciebie naciskać, odmówisz i wykażesz się uporem tak silnym jak… cóż, byk! Choć prawdziwa przyczyna Twojego uporu tkwi głównie w strachu przed zmianami, inni postrzegają go jako obrzydliwą, ale godną podziwu cechę osobowości. Zazwyczaj masz wszystko po swojemu. To, czego naprawdę szukasz, to stabilność i kontrola we wszystkich aspektach swojego życia. Gdyby to zależało od Ciebie, zaangażowanie w związek powinno być zawsze na całe życie. Jesteś niezwykle rzetelny i niezawodny, co czyni Cię wspaniałym i oddanym przyjacielem i małżonkiem, ale czasami masz tendencję do nadmiernej zaborczości i przywiązania.

Miłość i spokój ducha są dla Ciebie najważniejsze, zaraz za nimi plasuje się jedzenie. Wszystko, co wiąże się z luksusem, rozkoszą i rozpieszczaniem jest dla Ciebie bardzo motywujące, niezależnie od tego, czy jest to seks, pobyt na odosobnieniu, wino czy gorąca czekolada. Dodatkowe korzyści prawdopodobnie motywują Cię bardziej niż perspektywa wyższej pensji.

Jako znak ziemi jesteś silnie związany z naturą i bardzo skorzystasz z życia na wsi. Niezależnie jednak od tego, gdzie się osiedlisz, najszczęśliwszy będziesz w zaciszu własnego domu.

Dobre cechy: Być może jeszcze o tym nie wiesz, ale jesteś świetnym kucharzem! Jednak Twoja miłość do jedzenia w połączeniu z silną potrzebą kontroli sprawia, że masz skłonność do zaburzeń odżywiania. Twoja twórcza strona jest powodem do dumy i najlepiej odżywia się poprzez muzykę, sztukę i projektowanie. W miejscu pracy nie jesteś osobą, która zaczyna, ale za to świetnie wykańcza. Rzadko zdarza się, aby Byk zwlekał z pracą.

Gorsze cechy: Chciwy, zaborczy i zbyt przywiązany. W Twoim świecie zmiany nie są niczym dobrym, a najmniejsze zakłócenia wywołują u Ciebie niepokój. Masz tendencję do trzymania się rzeczy i związków o wiele dłużej niż powinieneś. Chomiarze są zwykle urodzeni pod znakiem Byka. Twój opór wobec pomysłów innych ludzi i próbowania nowych sposobów może być postrzegany jako lenistwo.

Inne horoskopy dla Byk:

Znajdź wszystkie horoskopy tutaj: Horoskop dzienny - Horoskop tygodniowy - Horoskop miesięczny - Horoskop roczny