Znaki zodiaku: Wodnik

Wodniku, jesteś tak hojny, jeśli chodzi o swój czas i osobiste zasoby, że prawdopodobnie otrzymasz medal lub inny rodzaj honorowego uznania za swoją ciężką pracę i różnicę, jaką zrobiłeś dla innych istot ludzkich na tym świecie. Nieznajomy to po prostu przyjaciel, którego jeszcze nie poznałeś, prawda Wodniku? Prawdopodobnie jesteś zaangażowany w politykę lub wolontariat i pracujesz jako nauczyciel, pielęgniarz, pracownik socjalny, psycholog lub cokolwiek, co wiąże się z pomaganiem innym ludziom. Chociaż nie kierujesz się emocjami tak bardzo jak intelektem, możesz mieć trudności, aby czasem nie zaangażować się zbyt osobiście, ponieważ naprawdę szczerze troszczysz się o innych.

Osoby urodzone pod znakiem Wodnika mają szansę nawiązać przyjaźnie na całe życie. Pociągają Cię osobliwi ludzie, którzy tak jak Ty wyróżniają się z tłumu. Dzięki temu jesteś świetny w nawiązywaniu kontaktów i zaprzyjaźnisz się z niemal każdym. Zawsze szukasz w każdym człowieku tego, co najlepsze i nigdy nie jesteś osobą, która osądza. Twoim mottem wydaje się być “Żyj i pozwól żyć”. Twoja ekscentryczna, spontaniczna i eksperymentalna natura sprawia, że jesteś zabawnym przyjacielem. Zawsze podejmujesz wyzwania i lubisz próbować nowych rzeczy (w tym jedzenia). Buntownik w Tobie powie Ci, żebyś spróbował wszystkiego przynajmniej raz. Zabawa i zmiany to coś, co daje Ci kopa energetycznego. Uwielbiasz rozśmieszać ludzi i nie przejmujesz się tym, co myślą inni, ale Twój sarkastyczny humor nie każdemu przypadnie do gustu!

W romantycznym związku będziesz szukał kogoś, kto bardziej niż czegokolwiek innego zaspokoi Twoje potrzeby komunikacyjne. Możesz być trochę trudny, ponieważ czasami bywasz naprawdę uparty i lubisz mieć wszystko po swojemu, tak dla samej przyjemności, nawet jeśli wiesz, że nie masz racji. Mimo że jesteś bardzo towarzyski, potrzebujesz czasu dla siebie, aby się zrelaksować. Medytacja będzie dla Ciebie bardzo korzystna i pomoże Ci poczuć się przyziemnie, a jednocześnie być częścią czegoś większego.

Dobre cechy: Jesteś dowcipny i bardzo inteligentny. Prawdopodobnie masz pierwszeństwo, jeśli chodzi o modę i gadżety, i nie byłoby zaskoczeniem, gdyby Wodnik wynalazł następną wspaniałą aplikację, która ułatwi życie wielu ludziom. Tolerancja i niezwykła cierpliwość w stosunku do większości ludzi sprawia, że jesteś wspaniałym przyjacielem i pomocnikiem w najszerszym tego słowa znaczeniu.

Gorsze cechy: Nie przepadasz za planowaniem, więc warto zatrudnić sobie osobistego asystenta. Niestety osoby urodzone w znaku Wodnika są podatne na depresję. Jeśli nie czujesz się doceniony – zwłaszcza w miejscu pracy – wpadasz w furię lub możesz czuć się przygnębiony i odrętwiały. Masz bardzo wyraźną potrzebę, aby czuć się docenionym i być obiektem czyjejś sympatii. Uważaj na pijawki energetyczne!

Horoskop dla Wodnik:

Znajdź wszystkie horoskopy tutaj: Horoskop dzienny - Horoskop tygodniowy - Horoskop miesięczny - Horoskop roczny