Horoskop miesięczny Ryby – czerwiec

Miesięczny horoskop dla ryby i czerwiec

tym miesiącu czekają na Ciebie ekscytujące rzeczy, drogi przyjacielu! Dzieje się tak dlatego, że zaplanowany jest interesujący miesiąc, ponieważ nów księżyca w twoim 9 domu w dniu 7 oznacza ekspansję i daje szansę, która może iść w dwóch kierunkach. Albo użyjesz tej nowej energii, aby poszerzyć swoją wiedzę i poszukujesz nowych możliwości w edukacji. Jeśli nie jest to ścieżka, którą prowadzi wasza kosmiczna energia, to może zamiast tego otworzyć wasze oczy na świat duchowy. Jeśli 24 dnia znajdziesz karty tarota i kryształy, wiesz, że nów księżyca mógł być zagrożony i pomógł ci w dalszej duchowej podróży.

Po 12. dniu poczujesz, że coś w tobie niecierpliwie ciągnie. Merkury porusza się w tym samym obszarze twojego znaku, co księżyc w nowiu. Merkury i Jowisz spotykają się w znaku Strzelca 21-go i tutaj zapada wielka decyzja. Chodzi o Twoją przyszłość i nie musisz się o nią martwić. Cokolwiek zdecydujesz, będzie to jedna z najlepszych decyzji, jakie kiedykolwiek podejmiesz. Jesteś ciepłym i hojnym znakiem, ale w tym miesiącu coś jest nad tobą, a twoje ciepło promieniuje jeszcze mocniej niż zwykle. Twoja radość jest zaraźliwa, a ten miesiąc nadaje się na przytulne chwile z rodziną i przyjaciółmi, zwłaszcza około 22, kiedy księżyc w pełni świeci na Twoje życie, a zwłaszcza na rodzinny front.

Ten miesiąc też będzie legendarny! D. 29. Mars, twoja rządząca planeta, odwiedza twój znak i nie przechodzi cicho przez drzwi. Zbliża się epicki rok, w którym możesz przygotować się na to, że przeciwności losu znikną w twojej okolicy, a będziesz ubrany w kosmiczną zbroję, która poradzi sobie ze wszystkim, co stanie ci na drodze. Ciesz się rokiem i wiedz, że jesteś w świetnym miejscu w swoim życiu.

Inne horoskopy dla ryby:

Przeczytaj wszystko o znaku zodiaku Ryby:

Znajdź wszystkie horoskopy tutaj: Horoskop dzienny - Horoskop tygodniowy - Horoskop miesięczny - Horoskop roczny