Horoskop miesięczny Ryby – luty

Miesięczny horoskop dla ryby i luty

D. 4. Comiesięczne zaćmienie w twoim sektorze Związek z łatwością wpłynie na twój konkretny związek. Powinieneś być przygotowany na to, że ty i twój partner możecie skończyć w tym czasie. Czy właśnie poznałeś nowego, czy po prostu jesteście razem tak mało, możesz znaleźć sposób, aby zakończyć to wszystko w bardzo spójny sposób. Twoje działania odzwierciedlają rzeczy, które leżą u jego podstaw – więc masz pewność, że to była słuszna decyzja. Ewentualnie w twoim bezpośrednim sąsiedztwie może znajdować się dziecko, które jest dla ciebie równie złe.

Potrzebujesz odpowiedniej mieszanki miłości i determinacji, aby na bieżąco zapobiegać tej sytuacji. Wenus następnie wchodzi do twojego znaku około 11 dnia i pozostaje tam do 7 dnia następnego miesiąca. Będziesz lepszą wersją siebie niż zwykle, a okres będzie idealny do pracy nad sylwetką i ogólnym wyglądem.

Osobom z Twojego otoczenia niezwykle trudno jest nie zauważyć, że Twoja pewność siebie się promuje. Jeśli ostatnio czułeś się trochę nudny, możesz już zacząć planować różne zajęcia, które sprawią ci przyjemność w wyżej wymienionym okresie. Twój sektor Przyjaźni odwiedzi 18-tego Księżyca w nowiu, który tchnie życie w Twoją społeczność. Może się okazać, że bierzesz udział w imprezach lub wracasz do hobby, za którym tęskniłeś zbyt długo. Około 18 wszystko jest możliwe, ponieważ nów księżyca pojawia się w miejscu na twojej mapie, które reprezentuje ambicję i nadzieję. Tylko Ty możesz to zrobić!

Inne horoskopy dla ryby:

Przeczytaj wszystko o znaku zodiaku Ryby:

Znajdź wszystkie horoskopy tutaj: Horoskop dzienny - Horoskop tygodniowy - Horoskop miesięczny - Horoskop roczny