Znaki zodiaku: Strzelec

Osoby urodzone pod znakiem Strzelca są duchowymi poszukiwaczami prawdy. Pociąga Cię filozofia i religia, masz niezaspokojone pragnienie wiedzy i znalezienia odpowiedzi, zwłaszcza jeśli chodzi o zrozumienie sensu życia. Twoim mottem wydaje się być ‘Podróżować to żyć’. Jesteś ciekawskim wędrowcem i masz silne pragnienie podróżowania do odległych miejsc i poznawania lokalnych tradycji, historii, kuchni, języków i kultur, a także spotykania po drodze inspirujących ludzi. Szczerze wierzysz, że życie jest i powinno być podróżą przez całe życie – w przenośni i dosłownie – polegającą na uczeniu się. Na świeżym powietrzu czujesz się najszczęśliwszy i najbliższy wszechświatowi oraz swojemu prawdziwemu “ja”.

Jesteś krytycznym myślicielem i urodzonym rozmówcą, zawsze lubisz dobrą dyskusję o wszystkim i o niczym. Jesteś bardzo otwarty i chętnie dzielisz się z innymi swoimi przekonaniami i odkryciami, co czyni z Ciebie świetnego nauczyciela lub filozofa, choć czasami masz skłonność do przesady. Lubisz otaczać się inteligentnymi ludźmi o podobnych poglądach. Chociaż niekoniecznie potrzebujesz, aby ludzie podzielali Twoje przekonania, doceniasz, gdy ktoś zgadza się z Twoim przemyślanym punktem widzenia.

Urodzeni spod znaku Strzelca są znani z brutalnej szczerości i jeśli komuś może to ujść na sucho, to jest to Twoje urocze ja, ale uważaj, aby nie nadepnąć na czyjeś uczucia swoimi słowami. Masz dobre serce i nigdy nie skrzywdziłbyś nikogo celowo. W rzeczywistości strzelcy są doskonałymi przyjaciółmi i partnerami. Tak długo, jak czujesz się swobodnie i łatwo, wszystko jest w porządku, ale nie chcesz być przez nikogo przywiązany. Twój romantyczny partner musi być wolnym duchem, tak jak Ty, otwartym na zmiany i przygody. Najbardziej boisz się nudy. Rutynowe życie codzienne zdecydowanie nie jest dla Ciebie. Im więcej przygód i wrażeń, tym lepiej, prawda Strzelcu’? Uwielbiasz rywalizację, wyzwania i nietypowe sporty, takie jak wspinaczka, nurkowanie, samotna podróż dookoła świata łodzią, jazda konna i skoki na bungee lub gry wymagające umysłowo, takie jak szachy.

Prokrastynacja to Twoja pięta achillesowa. Mimo że jesteś mistrzem w wymyślaniu wspaniałych planów i pomysłów na kolejną przygodę, łatwo się rozpraszasz i często nie udaje Ci się zrealizować tego, co zaplanowałeś. W jakiś sposób nie przeszkadza Ci to tak bardzo, jak frustruje bliskie Ci osoby. Czasami lepiej nie mówić im, co planujesz, dopóki nie będziesz gotowy, by wprowadzić swoje słowa w czyn, ale mówienie, żebyś nie mówił, co myślisz, to jak mówienie słońcu, żeby nie świeciło – niemożliwa misja!

Dobre cechy: Jesteś osobą kochającą zabawę, entuzjastyczną i otwartą. Przyjaciele lubią Twoje szalone poczucie humoru i czerpią ogromne korzyści z Twojej hojnej i sprawiedliwej natury. Zrobisz wiele dla tych, których kochasz, a przysługa niekoniecznie jest czymś, co według Ciebie powinno być odwzajemnione – Twoja dobroć jest bezinteresowna. Twoje optymistyczne i pozytywne podejście do życia jest odświeżające i inspirujące dla ludzi wokół Ciebie.

Gorsze cechy: Zawsze czegoś szukasz i nigdy nie jesteś zadowolony z tego, gdzie jesteś lub z tego, co masz, ale trawa nie zawsze jest bardziej zielona, Strzelcu! Stajesz się niecierpliwy i trudny, jeśli czujesz się zamknięty lub ograniczony w jakikolwiek sposób. Takt nie leży w Twojej naturze i czasami zdarza Ci się ranić ludzi, gdy mówisz bez ogródek. Urodziłeś się pod szczęśliwą gwiazdą, ale uważaj, żeby nie popchnąć swojego szczęścia za daleko i nie popaść w manię hazardu!

Horoskop dla Strzelec:

Znajdź wszystkie horoskopy tutaj: Horoskop dzienny - Horoskop tygodniowy - Horoskop miesięczny - Horoskop roczny