Znaki zodiaku: Panna

O moja Panno! Jesteś ucieleśnieniem perfekcjonisty. Zawsze zrobisz wszystko dobrze za pierwszym razem, za każdym razem i żaden szczegół nigdy nie zostanie pominięty, co sprawia, że Panna jest prawdziwym atutem w miejscu pracy. Uwielbiasz służyć, pielęgnować i pomagać innym. Jeśli bycie pielęgniarką nie jest Twoim zawodem, to i tak będziesz się tak zachowywać przy każdej nadarzającej się okazji. Pomaganie innym jest Twoim celem numer jeden w każdym aspekcie życia, co sprawia, że jesteś wspaniałym rodzicem i partnerem. Pamiętaj, że niektórzy mogą wykorzystywać Twoją empatię i pomocny charakter.

Przyjaciele opisaliby Cię jako osobę o dobrym sercu, kochającą zabawę, niezwykle opiekuńczą i (czasami aż za bardzo) szczerą. Kiedy nie ćwiczysz lub nie liczysz kalorii, nie kochasz niczego bardziej niż przebywać z rodziną i przyjaciółmi. Mimo pozornie poważnego podejścia do wszystkiego w życiu, zdecydowanie wiesz, jak się dobrze bawić. Prawdopodobnie nie odrzucisz zaproszenia na imprezę, choć wolisz raczej wieczór pełen intelektualnych wyzwań lub pozostanie w domu z dobrą lekturą.

Jako znak ziemi uwielbiasz spędzać czas na łonie natury i tworzyć rzeczy własnymi rękami. Bycie samemu nie przeraża Cię, o ile wiesz, że jesteś kochany, potrzebny i doceniany. Masz tendencję do bycia bardzo zajętym przez większość dni, więc weekend na wsi przyniesie Ci wiele korzyści i doda energii. Nie zapomnij od czasu do czasu wyciągnąć wtyczki i zawsze zastanów się dwa razy, zanim weźmiesz na siebie większą odpowiedzialność.

Dobre cechy: Twoje najmocniejsze strony to praktyczność, dowcip i dbałość o szczegóły. Choć niektórzy mogą się śmiać z Twojej wyjątkowej wybredności i krytycyzmu, wiesz, kto będzie się śmiał ostatni. Twoje umiejętności strategiczne będą bardzo cenione w każdym zespole. Mimo że lubisz zajmować się praktycznymi sprawami i wydajesz się dość racjonalny na zewnątrz, masz też swoją marzycielską stronę. Jako znak ziemi jesteś również bardzo kreatywny i potrafisz przekształcić wszystko, co znajdziesz w przyrodzie, w coś pięknego i artystycznego. Nie bój się odpuścić i pokazać światu swoje wewnętrzne “ja”, Panno. Jesteś piękną istotą.

Gorsze cechy: Bycie bardzo ostrożnym i nieco zbyt krytycznym wobec siebie i innych może mieć poważne konsekwencje. Pod znakiem Panny często rodzą się maniacy zdrowia i fanatycy jedzenia. Twoja potrzeba ciągłego dążenia do perfekcji i mówienia tego, co myślisz (nawet jeśli nie jesteś pytany o zdanie) może być trudna do zniesienia dla innych – czasami milczenie jest złotem Panny! Twoja skłonność do brania na siebie zbyt dużej odpowiedzialności sprawia, że jesteś podatny na stres. Dobrze jest czasem powiedzieć “nie”!

Horoskop dla panna:

Znajdź wszystkie horoskopy tutaj: Horoskop dzienny - Horoskop tygodniowy - Horoskop miesięczny - Horoskop roczny