Znaki zodiaku: Skorpion

Być może jeszcze o tym nie wiesz, Skorpionie, ale jesteś bardzo potężną istotą. Kiedy nauczysz się wznosić ponad swoje natychmiastowe reakcje i emocje, będziesz wiedział, jak najlepiej wykorzystać swoją moc i stać się jeszcze potężniejszym. Czasami będziesz walczył o równowagę między pragnieniem miłości a pragnieniem władzy. Wiedza o tym, jak zachować równowagę między nimi, może być najważniejszym osiągnięciem w Twoim życiu. Jesteś tym, co nazywają “starą duszą” i jeśli jako dziecko czułeś się bardziej dojrzały niż Twoi rówieśnicy, powinieneś wiedzieć, że prawdopodobnie miałeś rację. Mimo że jesteś bardzo intelektualny, będąc Skorpionem, prawdopodobnie wierzysz również w przeznaczenie.

Ludzie powierzają Ci swoje myśli wewnętrzne i najgłębsze tajemnice, a Ty nigdy nie jesteś osobą, która plotkuje lub roztrząsa cudze sprawy. Zawsze staniesz w obronie swoich bliskich i przeprowadzisz ich przez trudne chwile. Ponieważ sam jesteś tak prawdziwym i lojalnym przyjacielem, nie oczekujesz niczego mniej od innych. Choć większość ludzi o tym nie wie, jesteś dość wrażliwy, a Twoje emocje sięgają bardzo głęboko. Jednocześnie nie pozwolisz, aby ktokolwiek Cię skrzywdził, chyba że jest to ktoś, kogo naprawdę kochasz i szanujesz. Jeśli ktoś z Twoich bliskich zrani Twoje uczucia – celowo lub nie – to niech mu Bóg dopomoże! Użądlisz go jadowitym żądłem skorpiona i najprawdopodobniej będziesz chować urazę do tej osoby przez dziesiątki lat.

Mimo że Skorpiony często lubią uprawiać sporty ekstremalne, Twój pomysł na idealną noc będzie często nocą spędzoną w domu, najlepiej samemu. Odrobina ciszy i spokoju jest Ci czasem potrzebna, aby uspokoić swoją wrażliwą duszę.

Jeśli chodzi o karierę, nie lubisz grać według zasad – to Ty je tworzysz! Jesteś twórczym geniuszem i świetnie radzisz sobie z rozwiązywaniem problemów. Widzisz szerszy obraz, ale pamiętasz o szczegółach.

Dobre cechy: Odważny, intelektualista, słuchający swojej intuicji (zazwyczaj jest trafna), lojalny przyjaciel i kochanek, bardzo kreatywny, zaradny. Posiadasz dużą zdolność odczytywania potrzeb innych ludzi i przeprowadzania ich przez wielkie przemiany, ale upewnij się, że nie zapominasz o swoich własnych potrzebach – skup się na robieniu tego, co sprawia, że jesteś szczęśliwy!

Gorsze cechy: To, co widzisz, rzadko jest tym, co dostajesz, Skorpionie. Jesteś podejrzliwy i bardzo skryty, co utrudnia innym poznanie Ciebie. Szukasz zemsty i potrafisz być dość agresywny, gdy zostaniesz źle potraktowany.

Horoskop dla skorpion:

Znajdź wszystkie horoskopy tutaj: Horoskop dzienny - Horoskop tygodniowy - Horoskop miesięczny - Horoskop roczny