Horoskop miesięczny Lew – marzec

Miesięczny horoskop dla lew i marzec

Jeśli byłeś zdezorientowany w kwestii miłości w ciągu ostatniego miesiąca, możesz spodziewać się, że w końcu uzyskasz jasność. Wenus przenosi się do twojego sektora prawdziwej miłości drugiego dnia, a jednocześnie Merkury powraca na swoją normalną orbitę szóstego dnia, co daje ci dużo jasności i odnowionej energii w twoim życiu. Między innymi będziesz mógł podejmować decyzje, co do których mogłeś mieć wątpliwości na początku roku. To także sprawia, że jesteś gotowy na nowe przygody związane z miłością. Ta konstelacja może również pozwolić ci uwolnić dużo negatywnej energii, która ostatnio cię przekazywała. Może to być członek rodziny, który był chory, lub ktoś bliski, który cierpiał, a kto w końcu oderwał się od tego, co było jego plagą.

Pod względem pracy ten miesiąc zapowiada się obiecująco. Jeśli jesteś bezrobotny, na horyzoncie pojawiają się nowe możliwości. Nie tylko jeden, ale wiele! Jeśli jesteś w pracy, czeka Cię wiele ekscytujących zadań, które tylko czekają na Twój osąd i dbałość o szczegóły. Jeśli jednak szukasz zmiany w karierze, powinieneś poczekać do nowiu w dniu 7. Tutaj będzie najwięcej możliwości. Jupiter będzie również Twoim wsparciem w wyborze, więc możesz być absolutnie pewien, kiedy w końcu podejmiesz decyzję.

Mars również uczestniczy w podejmowaniu decyzji w tym miesiącu, a konkretnie 29. Umieszczając go u góry Twojego znaku, jeszcze łatwiej podejmujesz decyzje, zwłaszcza jeśli pracujesz z komunikacją lub masz większą odpowiedzialność w firmie lub stowarzyszeniu. Emocjonalny wstrząs jest widoczny 22 grudnia, a pełnia księżyca jasno pokazuje, co musisz puścić. Jest to konieczność i szybko poczujesz, że ogromny ciężar został zdjęty z twoich ramion, ponieważ pozbyłeś się ciężaru w swoim życiu. Ciesz się na rozpoczęcie reszty roku z czystym kontem i rzuć się w wir możliwości!

Inne horoskopy dla lew:

Przeczytaj wszystko o znaku zodiaku Lew:

Znajdź wszystkie horoskopy tutaj: Horoskop dzienny - Horoskop tygodniowy - Horoskop miesięczny - Horoskop roczny