Horoskop miesięczny Strzelec – lipiec

Miesięczny horoskop dla strzelec i lipiec

Dla hojnych mamy w tym miesiącu dobre wieści na temat pieniędzy. Dzieje się tak, ponieważ planeta miłości Wenus już 10 dnia wejdzie do twojego sektora dochodów, gdzie wpłynie na twój przepływ dochodów przez cały następny miesiąc. Ta finansowa transformacja poprawi Twoje relacje z pieniędzmi i otworzy nowe, kreatywne sposoby zarabiania pieniędzy, zwłaszcza jeśli jesteś samozatrudniony lub prowadzisz własny biznes hobbystyczny. Usiądź wygodnie i ciesz się obfitością i harmonią, którą Wenus niesie ze sobą w tym miesiącu. Zasłużyłeś na to!

Na froncie osobistym również w tym miesiącu nastąpią zmiany. Wraz z niedawnym zaćmieniem Księżyca w twoim sektorze związków, w twoich bliskich związkach pojawiają się nowe prądy energetyczne, które biegną z twoją uwagą. Być może zdecydowałeś się na ten krok i masz zamiar wziąć ślub, a teraz znów cieszysz się pośpiechem i zauroczeniem lub w inny sposób związałeś się duchowo lub finansowo z bardzo wyjątkową osobą w swoim życiu. Tak czy inaczej, ten miesiąc kipi od pozytywności i szczęścia. Przyjmij to uczucie unoszenia się na górze i pielęgnuj miłość, która przepływa przez ciebie teraz. Ustabilizuje cię i da ci wewnętrzny spokój i będzie pozytywnie odbierane przez ciebie i innych wokół ciebie, którzy automatycznie poczują się przyciągani do twojego światła i twojej nadwyżkowej energii.

Korzystne zaćmienie Słońca 15 marca da ci również możliwość spojrzenia w głąb siebie i naładowania energii po kilku gorączkowych miesiącach z mnóstwem obowiązków i kwaśnych obowiązków w pracy. Skorzystaj z okazji, aby się zrelaksować i nie bądź blady, robiąc coś dobrego dla siebie w tym miesiącu. Spędź dzień sam na sam wokół siebie i kup coś pysznego dla siebie. W takim stopniu na to zasłużyłeś i pamiętaj, że od czasu do czasu możesz odmówić. Na pewno sobie podziękujesz.

Inne horoskopy dla strzelec:

Przeczytaj wszystko o znaku zodiaku Strzelec:

Znajdź wszystkie horoskopy tutaj: Horoskop dzienny - Horoskop tygodniowy - Horoskop miesięczny - Horoskop roczny