Horoskop miesięczny Strzelec – wrzesień

Miesięczny horoskop dla strzelec i wrzesień

tym miesiącu jeszcze bardziej nawiązujesz kontakt z nową stroną siebie, która być może ostatnio leżała trochę cicho i dopiero co ujawniła się w zeszłym miesiącu. Z Jowiszem w twoim 12. domu duchowości w zeszłym miesiącu, jesteś teraz bardziej podatny na swoje przeczucia, a to może objawiać się jako wyrafinowana podatność na nawet rzeczy wokół ciebie. Innym możesz wydawać się nadwrażliwy, ale w rzeczywistości na nowo odkrywasz połączenie z ważną częścią siebie. Może to znaleźć odzwierciedlenie między innymi w Twoim zaangażowaniu w organizację humanitarną lub w naturze, o którą będziesz bardziej zabiegać w tym miesiącu.

Na szczęście dla ciebie wszechświat jest z tobą w tej podróży do twojego duchowego wnętrza. Jest to szczególnie widoczne w czasie nowiu 7-go, kiedy czujesz większą spójność z ludźmi wokół ciebie i słyszysz wyraźniej przemawiający twój wewnętrzny głos. Na początku może wydawać się to nieznane, ale jest to całkowicie naturalne. Dzięki temu odnowionemu doznaniu wokół twoich relacji społecznych pojawia się nowy nastrój. Oznacza to, że w tym miesiącu poczujesz się bardziej obecny w towarzystwie przyjaciół, a tym samym bardziej odpoczniesz w swoich relacjach z innymi. Przekonasz się zatem, że w tym miesiącu ludzie coraz bardziej Ci ufają – i nie bez powodu; masz odpowiedzi!

Na froncie miłosnym są też dobre wieści. Twoja obecność i pewność siebie przeświecają i automatycznie przyciągają ludzi wokół ciebie. Jeśli nie jesteś w związku, możesz skorzystać z tej pozycji. Jeśli natomiast jesteś w związku, w tym miesiącu możesz liczyć na długie, głębokie rozmowy z ukochaną osobą, które zbliżą Was do siebie. Wraz z pełnią księżyca 22 lutego w waszym związku pojawi się szczególna sytuacja, w której emocje będą wolne. Zastępuje go Mars, który 29 września przenosi się do sektora domowego i rodzinnego, gdzie manifestuje te zmiany. Może wprowadzasz się do ukochanej osoby lub decydujesz się na remont i wspólne przygotowanie do nowego rozdziału.

Inne horoskopy dla strzelec:

Przeczytaj wszystko o znaku zodiaku Strzelec:

Znajdź wszystkie horoskopy tutaj: Horoskop dzienny - Horoskop tygodniowy - Horoskop miesięczny - Horoskop roczny