O Nas

horoskopastro.pl jest prowadzona na zasadzie wolontariatu przez zespół oddanych entuzjastów astrologii z Danii i Stanów Zjednoczonych. Nasze wydatki pokrywane są z programów Google AdSense.

Naszym celem jest bycie najlepszą stroną z darmowym horoskopem na świecie.

Zapewniamy darmową, przyjazną dla użytkownika platformę do czytania horoskopów dziennych, tygodniowych, miesięcznych, a nawet rocznych. Horoskopy są indywidualne dla każdego z 12 znaków zodiaku, ale proszę zauważyć, że nie oferujemy żadnego rodzaju horoskopów osobistych. Nie czujemy potrzeby dołączania do ogromnej liczby stron internetowych, które próbują sprzedać Ci (często za wysoką cenę, długi i wygenerowany komputerowo) spersonalizowany horoskop.

Naszym głównym celem jest maksymalne ułatwienie Ci znalezienia horoskopu, którego szukasz, niezależnie od tego, czy jest to Twój własny horoskop roczny, horoskop tygodniowy Twojego kolegi, horoskop dzienny Twojego szefa, horoskop miesięczny Twoich ulubionych kuzynów, czy nawet horoskopy z ostatnich tygodni dla wszystkich znaków.

Nasz astrolog

Amanda Moe

Czekamy na wszelkie komentarze i opinie!

Mamy nadzieję, że lektura naszych horoskopów sprawi Ci przyjemność i okaże się zarówno użyteczna, jak i zabawna. Nie wahaj się skontaktować z nami, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub krytykę, czy to pozytywną czy negatywną. Po prostu napisz do nas dwa zdania, a my odpowiemy Ci tak szybko, jak to możliwe.

Zawsze staramy się ulepszać nasz darmowy serwis i zapewniać użytkownikom jak najlepsze wrażenia.

Najlepsze życzenia,

Zespół horoskopastro.pl

Znajdź wszystkie horoskopy tutaj: Horoskop dzienny - Horoskop tygodniowy - Horoskop miesięczny - Horoskop roczny