Znaki zodiaku: Bliźnięta

Bliźniaku, jesteś przysłowiowym życiem na imprezie! Zawsze sprytnie operujesz słowem i nie boisz się mówić tego, co myślisz – doskonale wiesz, jak sprawić, by ludzie Cię słuchali. Może się nawet wydawać, że wiesz wszystko, jednak Twoje myśli niekoniecznie są głęboko zakorzenione, ponieważ masz tendencję do bycia dość powierzchownym i formułowania opinii na każdy temat bez zagłębiania się w niego i pełnego zbadania go. Twój zapracowany umysł nie jest w stanie poświęcić zbyt wiele czasu na drobiazgi. Dwoistość i sprzeczne emocje są wpisane w Twoją naturę i nie jest przypadkiem, że Twój znak symbolizują Bliźnięta. Natychmiast reagujesz na każdą osobę i sytuację, co z pozytywnej strony sprawia, że łatwo się przystosowujesz, ale z negatywnej strony inni będą zdezorientowani Twoją gwałtowną zmiennością nastrojów i będziesz postrzegany jako osoba nieprzewidywalna, a czasem jawnie histeryczna i drażliwa.

Podczas gdy wolność i zmiany są dwiema najważniejszymi rzeczami w Twoim życiu, rutyna i nuda są Twoimi największymi obawami. Uwielbiasz podróżować, poznawać nowych ludzi i odkrywać świat. Twoja niemal desperacka potrzeba ekscytacji i urozmaicenia sprawia, że jesteś niezdecydowany, zmienny i niespokojny. Poza nudą nie znosisz niczego bardziej niż oznak słabości – zwłaszcza u siebie. Lubisz sprawiać na ludziach wrażenie, że jesteś zawsze szczęśliwy, opanowany i nigdy nie odczuwasz stresu. Chociaż uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi i rodziną i rozmawiać godzinami, to jeśli ktoś przeżywa kryzys życiowy i potrzebuje długotrwałego wsparcia, nie jesteś osobą, do której powinien się udać. Mimo że uwielbiasz udzielać rad niemal we wszystkim, uważasz, że wysłuchiwanie w kółko tych samych problemów emocjonalnych jest wyczerpujące i przygnębiające (nie mówiąc już o nudzie!).

Osoby urodzone pod znakiem Bliźniąt są doskonałymi menedżerami i sprzedawcami. Twoje bardzo silne zdolności komunikacyjne, umiejętność nieszablonowego myślenia i kreatywność są wysoko cenione w pracy zespołowej, ale z pewnością odniesiesz sukces także jako osoba pracująca na własny rachunek.

W związkach romantycznych jesteś dość trudny! Na początku jesteś zalotny, uwodzicielski i figlarny, ale na dłuższą metę bardzo wymagający i wyzywający. Masz ciągłą potrzebę stymulacji i nowości w związku, a partnerowi może być trudno nadążyć za Twoim dowcipem i utrzymać Twoje zainteresowanie. Mimo to zdecydowanie warto o Ciebie walczyć. Gdy już naprawdę się przed kimś otworzysz (co jest rzadkością), związek z Tobą jest bardzo satysfakcjonujący. Nie jesteś przesadnie romantyczna, ale chcesz, aby Twój partner był Twoją BFF i cenisz swoją przyjaźń ponad wszystko.

Joga i ćwiczenia oddechowe bardzo pomagają uspokoić zapracowany umysł, ciało i duszę, ale prawdopodobnie wolisz uprawiać sporty zespołowe w szybkim tempie i nie byłoby do ciebie niepodobne, gdybyś w tym samym tygodniu przebiegł maraton i dołączył do klubu książki.

Dobre cechy: Mistrz komunikacji i motyl towarzyski! Masz duże poczucie humoru i uwielbiasz się śmiać. Niektórzy mogą uznać Twój racjonalny i logiczny sposób myślenia za chłodny, ale większość osób urodzonych pod znakiem Blinit ma serce na właściwym miejscu.

Gorsze cechy: Manipulujesz, szukasz uwagi i uwielbiasz brzmienie własnego głosu. “Co ja z tego będę miał?” wydaje się być Twoim mottem i sprawia, że jesteś postrzegany jako osoba dość egoistyczna. Twoja ciekawość czasami wymyka się spod kontroli i przeradza się w wścibstwo – przyznaj się, uwielbiasz plotkować! Masz też tendencję do bycia powierzchownym i (trochę zbyt) szybkim w osądzaniu innych. Czasami warto poświęcić trochę czasu, aby naprawdę kogoś poznać, zanim wyrobisz sobie o nim zdanie, Bliźniaku.

Horoskop dla Bliźnięta:

Znajdź wszystkie horoskopy tutaj: Horoskop dzienny - Horoskop tygodniowy - Horoskop miesięczny - Horoskop roczny