Horoskop miesięczny Panna – maj

Miesięczny horoskop dla pannaen i maj

Dobra wiadomość, drogi przyjacielu! W tym miesiącu odwiedzi cię Jupiter. Jowisz jest powiązany z Merkurym i Wenus, co oznacza bonus na koncie miłosnym. Dzieje się to pierwszego dnia, kiedy księżyc w pełni wznosi się na niebie i zaczyna się miesiąc pełen ekscytujących przygód. Jeśli jesteś singlem, może to oznaczać, że poznasz nowego, tajemniczego flirciarza. Jeśli nie spotkasz tej nowej interesującej znajomości na początku miesiąca, nie rozpaczaj. Może to być twój wymarzony partner chowający się za 17-tym, gdzie księżyc w nowiu zapada w sektorze twojej prawdziwej miłości! Pełnia księżyca ląduje w twoim sektorze przyjaźni pierwszego dnia.. Więc masz nie tylko możliwości na froncie miłosnym, ale także w swoim kręgu przyjaciół, czekają na ciebie pozytywne afirmacje. Może się okazać, że znacznie lepiej dogadujesz się ze współpracownikami w pracy. Może nawet zaczynasz być widywany poza pracą?

Twój nowy flirt może być również powiązany z Twoim miejscem pracy, być może w Twoim dziale zostanie zatrudniony nowy kolega. D. 6. Wenus przenosi się do twojego sektora pracy i otwiera nowe możliwości do 29. Dokładnie, to znaczy, że nie będziesz już miał problemów z wstawaniem rano i pójściem do pracy. Zadania będą przypominać imprezę i zabłyśniesz nie tylko z kolegami, ale także w celach zawodowych. Nawet jeśli Merkury wykona ruch wsteczny w twoim sektorze pracy, nie wpłynie to w ogóle na ciebie – masz kontrolę. Mars odwiedza Twój sektor komunikacyjny 17 i pozostaje na Twoim znaku do 16 dnia przyszłego miesiąca. Uważaj, co mówisz w tym okresie, ponieważ możesz szybko się pomylić, jeśli nie zastanowisz się, zanim coś powiesz. Jednak można to również obrócić na swoją korzyść. Jeśli odpowiednio zważysz słowa i użyjesz ich w odpowiednim kontekście, możesz mieć wszystkie korzyści po swojej stronie. Kto wie, może promocja jest tuż za rogiem?

Pełnia księżyca w twoim prywatnym domu 29-go może jednak pogorszyć dobry nastrój. Możesz być trochę zmęczony byciem towarzyskim pod koniec miesiąca. Pamiętaj, aby ładować psychicznie i fizycznie!

Inne horoskopy dla pannaen:

Przeczytaj wszystko o znaku zodiaku Panna:

Znajdź wszystkie horoskopy tutaj: Horoskop dzienny - Horoskop tygodniowy - Horoskop miesięczny - Horoskop roczny