Horoskop miesięczny Panna – luty

Miesięczny horoskop dla pannaen i luty

Drogi przyjacielu. Kilka miesięcy wszystko działa na szynach. Nie jest to jednak miesiąc, w którym wszystko chce się zamknąć w butelce. Ten miesiąc wzywa do dodatkowej miłości do siebie, aby uniknąć zranienia przez otoczenie. Właściwie zacznie się pierwszego dnia, kiedy pełnia księżyca pomoże wpłynąć na twój nastrój i możesz czuć się dodatkowo zestresowany i wrażliwy.

Trudno jest skupić się na tym, co najważniejsze, ale oto kilka dobrych rad: Najważniejsza rzecz to Ty. Pełnia księżyca zapada w twoim dwunastym domu, który reprezentuje twoje schronienie i może cię wyczerpać psychicznie. Jednak będziesz miał okazję wydostać się ze stresującego stanu około 17, kiedy nów księżyca uwalnia cię od twojego wrażliwego stanu. Nadszedł czas, aby uderzyć, jeśli czekałeś, aby zrobić coś pilnego. Niezależnie od tego, jaki jest twój status miłosny lub twoje zdrowie, skorzystaj z okazji i połóż kres trudnemu okresowi, robiąc coś dobrego dla siebie. Jest to szczególnie dobra okazja, aby zrobić coś dobrego dla swojego zdrowia, ponieważ 17-go księżyca w nowiu przypada na twój sektor zdrowia.

Twoja sytuacja na początku miesiąca może być spowodowana głównie problemami rodzinnymi. Poczujesz się tak, jakby wszyscy ciągnęli cię ze wszystkich stron i może to sprawić, że będziesz jeszcze bardziej sfrustrowany. Co gorsza, 22. nie jest dobry dla twojej miłości, ponieważ Merkury wykonuje ruch wsteczny w twoim partnerstwie sektorowym. Może to oznaczać, że rozmowa z partnerem może być całkowicie niemożliwa. Możecie się źle zrozumieć, a tarcia przenikną wasz związek. To wszystko może wydawać się przytłaczające pod koniec miesiąca i możesz chcieć uciec od tego wszystkiego. Zrób to. Odejdź trochę i skup się na sobie. Około 29. prawdopodobnie poczujesz, że masz już dość. Skupiając się na sobie i swoich emocjach, masz możliwość uchronienia się przed światem zewnętrznym i odwrócenia sytuacji.

Inne horoskopy dla pannaen:

Przeczytaj wszystko o znaku zodiaku Panna:

Znajdź wszystkie horoskopy tutaj: Horoskop dzienny - Horoskop tygodniowy - Horoskop miesięczny - Horoskop roczny