Telepatia – zdolności telepatyczne w perspektywie duchowej

Być może znasz uczucie mówienia o kimś, tylko po to, by w następnej chwili przejść przez drzwi. “Kiedy mówisz o słońcu, ono świeci” – mówimy.

Ale w rzeczywistości może to być znacznie więcej niż tylko zbieg okoliczności. To może być twoje własne zdolności telepatyczne wprowadzone do gry.

W tym artykule możesz przeczytać wszystko o tym, czym jest telepatia i jak działa.

Czym jest telepatia?

Telepatia to zdolność do przekazywania swoich myśli innym osobom. W niektórych kręgach psychologicznych telepatia jest utożsamiana z innymi zmysłami; wzrokiem, słuchem, smakiem, węchem i dotykiem.

Telepatia jest trudna do udowodnienia w praktyce, ale obecnie istnieje szereg badania w dziedzinie, która dowodzi jego istnienia.

Chociaż telepatia jest często przedstawiana w programach rozrywkowych jako zdolność do przekazywania innym osobom złożonych myśli – a nawet jawnych rozkazów – w rzeczywistości polega ona raczej na wysyłaniu myśli, które są odbierane przez odbiorcę.

Może się zdarzyć, że pomyślisz o przyjaciółce, której dawno nie widziałeś, a ona następnie pomyśli o tobie i skontaktuje się z tobą.

Może się to wydawać dziwnym zbiegiem okoliczności, ale może być też tak, że odebrała twoje myśli o niej i w ten sposób została uświadomiona twoja tęsknota za nią – i jej własna za tobą.

Czy mogę używać telepatii?

Na podstawie badań w tym zakresie telepatia jest przyrównywana do zmysłu. Nie ma więc nic szczególnie duchowego czy magicznego w zdolności do telepatii i w zasadzie każdy może ją praktykować. Jednak odbiorca musi być również świadomy i chłonny, a to nie zawsze ma miejsce.

Jeśli więc wysyłasz myśl, która nie uzyskuje odpowiedzi, może się okazać, że odbiorca nie jest otwarty. Ale może być też tak, że odbiorca nie chce się z Tobą skontaktować mimo myśli o Tobie, albo że w danej chwili jest pochłonięty czymś innym i potem odchodzi od tego.

Kiedy telepatia jest dobrym pomysłem?

Telepatia to wysłana myśl, której bezpośrednim celem jest zwrócenie na siebie uwagi. Nie można więc wysłać długiego pozdrowienia, które odbiorca może przeczytać mentalnie. W większości przypadków dobrym pomysłem będzie rozmowa, jeśli pojawi się taka potrzeba. Jednak rozmowa nie zawsze jest możliwa lub pożądana.

Jeśli potrzebujesz pretekstu lub trudno jest nawiązać kontakt po długim czasie, telepatia może być warta spróbowania. To może być trochę jak mówienie “Cześć, jestem tutaj”. I o ile odbiorca sam nie jest telepatą, to po prostu pojawia się myśl o tobie.

Telepatia z perspektywy duchowej

Telepatia dobrze pasuje do świata duchowego, gdzie wszyscy jesteśmy połączeni, a nasze ścieżki są z góry zaplanowane przez Wszechświat.

To, że możemy w każdej chwili komunikować się ze wszystkim i z każdym poprzez nasze myśli, ma dobry sens z duchowego punktu widzenia, ponieważ nieśmiertelne dusze zajmują tylko tymczasowy pobyt w ciele, aby przed kolejnym wcieleniem powrócić do innych dusz w świetle.

W świecie duchowym większość wierzy, że ci, którzy spotykają się w tym życiu, zgodzili się wcześniej jako dusze w świetle. Dotyczy to rodziny, kochanków i dobrych znajomych

Spotkania nie są przypadkowe, choć mogą się takie wydawać. Przychodzą, kiedy pasuje do życia, zgodnie z celem spotkania.

Zobacz też: przewodnik po zrozumieniu znaków duchowych

Telepatia może więc pomóc Ci w ponownym nawiązaniu kontaktu ze starymi znajomymi – gdy ma to sens w Twoim życiu.

FAQ na temat telepatii

Hvad er telepati?

Telepati er evnen til at sende beskeder til andre via tankens kraft.

Kan man lære telepati?

Telepati opfattes af mange som en sjette sans, som alle har. Det er dog ikke alle, der er åbne for tanken om telepati.

Kan man overføre tanker?

Dem, der tror på telepati, tror på, at det er muligt at overføre tanker til andre personer. Nogle tror på hele beskeder, andre tror mere på en påmindelse om afsenderen.

Hvad er telepatiske evner?

Underholdningsmæssigt tales der ofte om telepatiske evner, som en særlig gave, der er undt de få. I den spirituelle verden tror de fleste på, at alle har telepatiske evner i ét eller andet omfang.

Znajdź wszystkie horoskopy tutaj: Horoskop dzienny - Horoskop tygodniowy - Horoskop miesięczny - Horoskop roczny