Kontakt ze zmarłymi – Uzyskaj pomoc w komunikacji ze światem duchów

Kontakt ze zmarłym: w świecie duchowym wierzymy, że dusza jest nieśmiertelna. Tak więc życie, które masz teraz, jest tylko jednym z wielu żyć, jakie będzie miała twoja dusza. Kiedy twoje ciało umiera, dusza wraca do światła, gdzie przebywają dusze.

Nie ma jednak pewności, że dusza natychmiast powróci do światła. Czasami dusze mają pośrednie życie tu na ziemi lub silne pragnienie pomocy tym, którzy zostali. Dusza może zatem zdecydować się na pozostanie w pobliżu przez jakiś czas. Zazwyczaj odnosimy się do tych dusz jako do duchów.

Przeczytaj wszystko o duchach i kontaktach ze zmarłymi w tym artykule.

Kontakt z osobą zmarłą

Czy możliwe jest nawiązanie kontaktu ze zmarłymi? Pytanie to dzieli ludzi, ale coraz więcej osób wierzy, że możliwe jest, aby niektórzy zmarli pozostali z nami przez jakiś czas – lub zostali tu wezwani w razie potrzeby.

Niewielu “zwykłych” ludzi potrafi widzieć i rozmawiać z duchami. Ale nieliczni otrzymali specjalny dar i pełnią rolę pośredników między nami tu na ziemi a naszymi zmarłymi. Nazywamy tych ludzi medium.

Czytaj też: Życie po śmierci z perspektywy duchowej

Zazwyczaj medium są również jasnowidzami, ale nie wszyscy jasnowidzowie są medium. Clairvoyant to ogólne określenie osób zajmujących się tym, co duchowe. Mogą więc równie łatwo być czytnikami dłoni, jak i medium.

Znaki od zmarłych

Zmarły może próbować porozumieć się z nami na nieskończoną ilość sposobów. Jednymi z najczęstszych sposobów nawiązania kontaktu przez osobę zmarłą są:

Znalezienie monety

Monety są dość powszechnym sposobem wysyłania wiadomości w świecie duchowym. Znalezienie monety o wartości 1 oznacza, że powinieneś myśleć pozytywnie. Jeśli znajdziesz 10 koron, oznacza to, że powinieneś zwrócić uwagę i podążać za swoim jelitem.

Moneta może być też z roku, który był szczególnie ważny w Waszym związku i wtedy jest to po prostu wiadomość, że Wasz zmarły jest blisko.

Uczucie, że zmarły jest blisko

Jeśli czujesz zapach jego perfum lub czujesz ścisk na ramieniu, to prawdopodobnie nie jest to tylko twoja wyobraźnia. Wtedy najprawdopodobniej ukochana osoba odwiedza cię, by sprawdzić, co u ciebie.

Zwierzę z przesłaniem

Zwierzęta mogą być posłańcami ze świata dusz. Biedronki i motyle są szczególnie częstymi posłańcami, ale w zasadzie każdy rodzaj zwierząt może wysłać wiadomość.

Biedronki przychodzą z obietnicą opieki w trudnych chwilach, a motyle to wiadomość, że ukochana osoba jest wciąż blisko.

Powiązane: Jakie jest moje zwierzę mocy?

Jeśli spotkasz na swojej drodze zwierzę, które nie jest przestraszone lub prawie próbuje się z tobą połączyć, to prawdopodobnie zmarła osoba próbuje ci coś powiedzieć.

Wizyty zmarłych w twoich snach

Chociaż wszyscy śnimy kilka razy każdej nocy i chociaż możemy śnić o związkach – w tym o zmarłych – zmarli mogą nas odwiedzić poprzez sen.

W odróżnieniu od zwykłego snu, który rzadko ma sens, często jest we fragmentach i nie dzieje się w porządku chronologicznym, sen z wizytą zmarłego powinien być znacznie bardziej realny, rzeczywisty i znaczący.

Wpływ na energię elektryczną

Dusze składają się z energii, dlatego ich obecność często będzie miała wpływ na elektryczność w domu. Może to być migająca lampka, włączający się lub wyłączający telewizor, czy też zmiana kanału w radiu.

Nie ma pewności, że zmarły próbuje ci coś powiedzieć. Jest po prostu obecny w pomieszczeniu.

Dlaczego nie doświadczam znaków od zmarłych?

Nie wszyscy doświadczają znaków od swoich zmarłych, a powodów tego może być kilka:

  1. Nie jesteś otwarty na dostrzeganie znaków, które są w rzeczywistości
  2. Zmarły nie utrudni ci tego
  3. Zmarły nie ma (jeszcze) wiadomości do przekazania

Tak więc, po pierwsze, fakt, że nie doświadczasz kontaktu ze strony zmarłego, nie oznacza, że zmarły nie próbuje nawiązać kontaktu. Może być tak, że on/ona próbuje, ale nie udało Ci się jeszcze nawiązać połączenia.

Nie oznacza to również, że zmarły nie kocha i nie dba o Ciebie. W rzeczywistości często można zaobserwować, że zmarły zaczyna wysyłać wiadomości dopiero po jakimś czasie, kiedy najgorszy żal już minął. Może zmarły uważa, że nie poradzisz sobie teraz z kontaktem?

Zalecenie dotyczące kontaktu z osobą zmarłą

Na terenie całego kraju funkcjonują medium i jasnowidzowie. Jeśli chciałbyś uzyskać pomoc w skontaktowaniu się ze zmarłą osobą, najprawdopodobniej możesz znaleźć medium w pobliżu miejsca zamieszkania.

FAQ dotyczące kontaktów ze zmarłymi

Kan man selv få kontakt til afdøde?

Du kan i nogle tilfælde godt selv få kontakt til en afdød. Det er dog ikke alle medier, der anbefaler det, da oplevelsen kan være overvældende.

Kan man mærke de døde?

En del har prøvet at mærke de dødes nærvær. Det kan være ved uforklarlige hændelser, nærkontakt eller små beskeder i form af ting, der efterlades, eller elektricitet, der påvirkes.

Hvordan åbner man op for den åndelige verden?

At åbne op for den åndelige verden handler først og fremmest om at have et åbent sind. Nogle er født med evnen, andre tillærer sig den senere.

Znajdź wszystkie horoskopy tutaj: Horoskop dzienny - Horoskop tygodniowy - Horoskop miesięczny - Horoskop roczny