Przewodnik do zrozumienia znaków duchowych

Znaki duchowe to złożony temat. To jak i kiedy się pojawiają jest sprawą indywidualną, ale zazwyczaj zdarzają się wtedy, kiedy najbardziej ich potrzebujesz. Może to być trudne do wyjaśnienia tym, którzy tego nie doświadczyli, ale tutaj postaramy się poprowadzić cię przez duchowe znaki, których możesz doświadczyć i co one oznaczają.

Znaki duchowe to sposób, w jaki Wszechświat do nas przemawia. Znaki są wokół nas, ale nie każdy jest otwarty na ich dostrzeżenie.

To, dlaczego niektórzy ludzie doświadczają duchowych znaków, jest kwestią dyskusyjną. Niektórzy uważają, że jest to moment, w którym własne problemy i trudne uczucia zalewają nas, “otwierając się”, podczas gdy inni wierzą, że nie potrzeba złego osądu, aby uzyskać dostęp do tego świata, ale raczej otwartość na to, co duchowe.

Wielu wierzy, że wszyscy mamy zdolność widzenia i doświadczania świata duchowego, a znaki duchowe to znaki, że “budzimy się” duchowo.

Znaczenie duchowe – czym są znaki duchowe?

Poniżej przedstawiamy 12 duchowych znaków. To nie jest wyczerpująca lista i możesz równie dobrze doświadczyć innych znaków lub doświadczyć znaków w inny sposób. Ogólnie rzecz biorąc, chodzi o to, by stać się bardziej otwartym na Wszechświat i zdobyć głębszą wiedzę o sobie i swojej naturze.

 1. Pozwalasz, by rzeczy się działy

Zaczynasz “iść z prądem”. Pozwalasz, by rzeczy się działy, zamiast starać się, by się działy.

 1. Czujesz się

Zaczynasz zauważać, co sprawia ci radość. Nie to, co myślisz, że Cię uszczęśliwia, ale to, co faktycznie Cię uszczęśliwia.

 1. Udaje ci się puścić

Odpuszczasz to, co nie ma dla Ciebie (już) wartości. Mogą to być rzeczy materialne, ale mogą to być również nawyki i relacje, które cię nie odżywiają.

 1. Często się uśmiechasz

Uśmiechasz się często i bez wyraźnego powodu. Dzieje się tak dlatego, że otwierając swój duchowy umysł, stajesz się bardziej otwarty; nawet na małe przyjemności życia.

 1. Marzysz bardziej

Gdy twój umysł staje się bardziej otwarty, śnisz również więcej i bardzo żywo. Sny są przeniesieniem z podświadomości do świadomości.

 1. Stajesz się bardziej intuicyjny

Zaczynasz bardziej słuchać swojej intuicji i podążać za tym, co czuje się w tobie dobrze.

 1. Jesteście wdzięczni

Jesteś wdzięczny za bliskie relacje, ale także za samo życie, za naturę i za całe dobro, które jest na tym świecie.

 1. Nie martwisz się

Obawy są ograniczeniami. Przestajesz się martwić i pozwalać, by zmartwienia ograniczały cię w życiu.

 1. Nie oceniasz innych ludzi

Dowiadujesz się, że nie do Ciebie należy ocenianie innych ludzi za ich czyny. Karma się tym zajmie.

 1. Nie oceniasz siebie

Tak jak przestajesz oceniać innych, przestajesz też oceniać siebie. To nie jest twoja praca. To również zależy od Karmy.

 1. Myślisz o czymś, co dzieje się później

Możesz pomyśleć o kimś, kogo dawno nie widziałeś, a następnego dnia wpadasz na niego przypadkiem. Zyskujesz zdolność postrzegania rzeczy zanim się wydarzą.

 1. Twoje zmysły stają się podwyższone

Kiedy otworzysz się na świat duchowy, twoje zmysły wyostrzą się i poczujesz się bardziej obecny w chwili obecnej.

Co oznaczają doświadczenia duchowe?

Duchowe znaki lub doświadczenia zazwyczaj przychodzą stopniowo i możesz ich nie zauważyć na początku. Jednak większość ludzi zauważa, że stają się szczęśliwsi i czują się bardziej w równowadze i w jedności zarówno z naturą, jak i z samym sobą.

Nie każdy będzie przeżywał znaki duchowe jako duchowe. Wcale nie jest pewne, że świat duchowy daje do myślenia, dopóki nie pojawią się intuicyjne i bardziej nadprzyrodzone doświadczenia, takie jak śnienie czegoś, co ma się wydarzyć.

Jak doświadczam znaków duchowych?

Dla wielu ludzi znaki duchowe przychodzą naturalnie, gdy nadchodzi właściwy czas. Ale tak naprawdę wiele można zrobić samemu, aby przyspieszyć ten proces. Zasadniczo chodzi o to, by zejść w biegu i odnaleźć siebie. Możesz to zrobić na przykład na poniższe sposoby.

Medytacja

Medytacja sprowadza ciebie w dół biegu i tworzy kontakt i równowagę wewnątrz. Ważne jest, aby czuć swoje wnętrze, aby doświadczyć duchowych znaków. Medytacja jest oczywista, bo “wyłączasz” mózg i pozwalasz przemówić swojej duszy.

Taniec

Taniec wywołuje radość i energię, ale co ważniejsze pozwala też być w chwili obecnej i wyłączyć myśli na rzecz rytmów ciała. Ćwicz zamykając oczy i pozwalając ciału i umysłowi podążać za muzyką.

Śmiej się

Śmiech na rozkaz może brzmieć dziwnie, ale spróbuj wprowadzić śmiech do codziennego życia – nawet w złe dni. Śmiech uwalnia endorfiny, jest więc terapią dla ciała i duszy. Nie ma nic lepszego dla duszy niż śmiech aż do bólu brzucha.

Pomagaj innym

Doświadczanie świata duchowego polega w dużej mierze na odnalezieniu celu naszego chodzenia tu na ziemi, a cel ten nie dotyczy nas samych, lecz większej całości. Zostań wolontariuszem lub pomagaj słabszym od siebie w swojej okolicy. Zmieniamy się i zyskujemy większe zrozumienie siebie, pomagając innym.

Znaki duchowe są pierwszym krokiem do objawienia

Znaki duchowe są tylko pierwszym krokiem na drodze do duchowego objawienia. Kiedy jesteś otwarty na siebie i na Wszechświat, przechodzisz do fazy drugiej, która może być ostrym kontrastem dla wszystkich duchowych znaków.

Faza druga to miejsce, gdzie się sprząta. Wszystkie mroki wychodzą na powierzchnię. Wszystkie złe doświadczenia i lekcje przychodzą z rykiem, pozostawiając cię z poczuciem braku sensu.

Fazy przebudzenia duchowego:

 • Faza 1: Znaki duchowe
 • Faza 2: Oczyszczanie ze złych uczuć
 • Faza 3: Rewizja życia
 • Faza 4: Odrodzenie
 • Faza 5: Wprowadzanie nowych rutyn i nawyków
 • Faza 6: Puszczanie ostatniej części swojego starego ja
 • Faza 7: Jesteś w pełni świadomy swojego celu w życiu

Znajdź wszystkie horoskopy tutaj: Horoskop dzienny - Horoskop tygodniowy - Horoskop miesięczny - Horoskop roczny