Kolory aury – i ich znaczenie

Być może dowiedziałeś się, że ważne jest zrobienie dobrego pierwszego wrażenia, ale czy wiedziałeś, że twoja aura tak naprawdę cię wyprzedza? Twoja aura to twoje pole energetyczne, odzwierciedlające twój stan umysłu, nastrój i poziom energii.

Czy kiedykolwiek spojrzałeś na kogoś i od razu odniosłeś wrażenie, że ma on coś ważnego do powiedzenia? Albo że obcy człowiek miał złe zamiary? To ich aura przemawia za nimi.

Na tej stronie możesz przeczytać wszystko o aurach, kolorach aury i co oznaczają różne kolory aury. Możesz też dowiedzieć się więcej o interpretacji aury.

Co to znaczy aura?

Aura to pole energetyczne, które otacza wszystkie żywe istoty. Jest ona postrzegana w świecie duchowym jako czysty i nieskażony sposób komunikowania się duszy. Nie możesz zmienić swojej aury – zmienia się ona automatycznie na podstawie takich czynników jak:

  • twój stan umysłu
  • twój nastrój
  • twoje wewnętrzne uczucia
  • twoja osobowość
  • twój bagaż życiowy

Twoja aura jest więc w pewnym sensie lustrem twojej duszy. Czytając aurę – zwaną też interpretacją auryczną – dowiadujesz się, co aura mówi ci o osobie, z którą się spotykasz. Dzięki temu można lepiej zrozumieć innych.

Każdy może odczytać aurę. Wystarczy, że podążysz za swoją intuicją. Aury odczytuje się po ich kolorach. Twoja aura zmienia kolor przez całe życie, w zależności od tego, jak się czujesz – a znajomość znaczenia kolorów może pomóc ci zrozumieć wiele o sobie i innych.

Kolory aury – znaczenie

Aury występują w nieskończonej ilości kolorów i odcieni, które mogą się ze sobą mieszać i pojawiać pojedynczo, w skupiskach lub w tęczach. Poniższe kolory są jednymi z najczęściej spotykanych w interpretacji aury.

Czerwony

Ludzie z czerwoną aurą mają wielką pasję i ilość energii. Osoby te żyją swoimi emocjami i potrzebami. Czerwona aura może również odzwierciedlać zmiany twórcze.

Biały

Osoba z białą aurą jest dobrze zrównoważona i spokojna. Biała aura jest otwarta i receptywna i łatwo przyjmuje aury innych. Biały jest najrzadszym kolorem aury.

Brązowy

Brązowa aura odzwierciedla niepewność i egoizm. Brązowa aura to znak, że nadszedł czas, aby dana osoba zaczęła dawać więcej niż bierze.

Szary

Ludzie z szarą aurą są zazwyczaj pesymistami i mają tendencję do postrzegania szklanki jako w połowie pustej, a nie w połowie pełnej. Szara aura to znak, że czas spojrzeć do wewnątrz i otworzyć się na nowe możliwości – nawet jeśli jest to trudne.

Czarny

Czarna aura to zły znak. Czarna aura odzwierciedla złe zachowanie i złe intencje. Zazwyczaj czarna aura jest wynikiem bagażu z przeszłości, z którym trzeba się uporać.

Orange

Aura pomarańczowa to aura twórcza, a zarazem wrażliwa – w tym sensie, że twórcze pomysły należy ustrukturyzować, aby nie stały się przeszkodą.

Różowy

Różowa aura wskazuje na kogoś, kto szybko rzuca swoją miłość na innych i często daje więcej niż bierze. Ludzie z różową aurą muszą się upewnić, że ich miłość i przywiązanie są dane właściwym osobom.

Zielona

Zielona aura odzwierciedla zamiłowanie do natury, ale także pracowitość i stabilność osoby. Często chodzi o to, żeby zrobić jak najlepiej, a do tego może dojść niepotrzebna konkurencja.

Żółty

Wysoka energia i optymizm charakteryzują żółtą aurę. Jednak ludzie z żółtą aurą mają tendencję do wydawania energii na przyszłe pomysły, zamiast cieszyć się teraźniejszością.

Niebiesko-zielony

Ludzie z niebiesko-zieloną aurą są empatyczni i wrażliwi. Najlepiej rozwijają się w bezpiecznym środowisku, ale mają tendencję do pomijania doświadczeń kosztem.

Niebieski

Niebieska aura odzwierciedla wrażliwą osobę, która może mieć trudności z wyrażaniem własnych uczuć i potrzeb.

Indigo

Czy słyszałeś określenie “stara dusza w ciele młodego człowieka”? To jest właśnie to, co charakteryzuje niebieską aurę indygo. Wewnętrzna mądrość.

Violet

Osoba z fioletową aurą ma silną osobowość i wewnętrzny napęd, który pozwala jej stworzyć coś dużego i ważnego.

Lokalizacja kolorów

Kiedy patrzysz w lustro lub patrzysz na inną osobę mając na uwadze znaczenie aury, powinieneś również zauważyć rozmieszczenie kolorów.

Umieszczenie po lewej stronie mówi coś o energii, którą osoba przyjmuje, podczas gdy umieszczenie po prawej stronie mówi coś o energii, którą osoba daje.

FAQ

Hvordan kan man se en aura?

Det handler om at følge din intuition. Det er nemmest på en hvid baggrund og med fokus på din eller personens pande.

Hvad er auralæsning?

Auralæsning betyder at se folks aura og aflæse, hvad den betyder ud fra dens farve.

Hvad betyder en blå aura?

En blå aura vidner om en sensitiv og følsom person.

Hvad betyder ens aura?

Ens aura fortæller noget om personlighed, sindsstemning, humør og sted i livet. Aurafarverne kan ændre sig gennem livet.

Hvad er min aura farve?

Stil dig op ad en hvid baggrund og kig i et spejl. Fokuser på din pande, mens du koncentrerer dig om at følge din intuition. Det kræver måske et par forsøg, men så vil aurafarverne vise sig omkring dig.

Opracowania i artykuły

Nature.com: https://www.nature.com/articles/news041018-6

Znajdź wszystkie horoskopy tutaj: Horoskop dzienny - Horoskop tygodniowy - Horoskop miesięczny - Horoskop roczny