30 znaków, że on jest do ciebie przyciągnięty

“Czy on na mnie leci?”, “Czy on ze mną flirtuje?”, “Czy on mnie lubi?”. Myśli mogą odbijać się w Twojej głowie, ale tak naprawdę jest wiele znaków, których możesz szukać, jeśli masz wątpliwości. Zebraliśmy razem whopping 30 “człowiek zakochany znaki”, które mogą powiedzieć, czy on jest przyciągany do ciebie.

 1. Jego język ciała

Jedną rzeczą jest to, że może kontrolować to, co mówi do ciebie, ale zdecydowana większość mężczyzn nie ma takiej samej kontroli nad swoim językiem ciała. Jeśli obraca swoje ciało w twoją stronę, gdy rozmawiacie, jeśli dużo się uśmiecha i jeśli albo dużo mówi, albo bardzo się ucisza, to znak, że cię lubi.

Jeśli nie znasz go dobrze, może być trudno to stwierdzić. Zwróć uwagę na to, jak wygląda jego mowa ciała w kontaktach z innymi, a jak z tobą.

 1. On pokazuje siebie

Może się przechwala, może mówi głośniej, żebyś na pewno go usłyszał, może śmieje się, żeby pokazać, że jest zabawny. Jeśli on pokazuje się, gdy jesteś w pobliżu, to znak, że cię lubi.

I znowu, są różnice między mężczyznami. Niektórzy mężczyźni popisują się przed wszystkimi i wszystkim. Chodzi o zauważenie, czy zachowuje się inaczej w stosunku do ciebie.

 1. Jest nadmiernie zainteresowany waszymi rozmowami

Każdy człowiek o dobrych manierach wykazuje zainteresowanie rozmowami innych ludzi. Odbywa się to poprzez potakiwanie, uśmiechanie się, aprobujące komentarze typu “tak” i “w porządku” oraz zadawanie interesujących pytań dotyczących tego, co się mówi.

Jeśli on jest w tobie, będzie miał tendencję do wydawania się nadmiernie zainteresowanym. Może trochę więcej kiwać głową, trochę więcej się uśmiechać, trochę więcej komentować po drodze niż podczas rozmowy z przyjaciółmi.

 1. On robi coś z siebie

Wielu mężczyzn zawsze podejmuje wysiłek, gdy wychodzą, ale może dać mu trochę dodatkowego skrętu, gdy wie, że przyjdziesz. Może to być ubranie lub włosy, ale może to być również tematy rozmów, które wybiera, aby wydawać się ekstra dobrym, inteligentnym, interesującym itp.

 1. Robi ci przysługę

Podniesienie drinka, pożyczenie ci swojej koszuli lub zaoferowanie podwiezienia do domu to pewne znaki, że on chce być kimś więcej niż tylko przyjacielem. Jasne, może być mistrzem miłego faceta, ale większość mężczyzn, którzy wyświadczają kobietom przysługi, ma na nie dobre oko.

 1. On cię dotyka

Kontakt fizyczny to znak, że mu się podobasz. Może to być cokolwiek, od ręki na ramieniu, do głaskania po ramionach i wyjątkowo długiego przytulania. Dla wielu mężczyzn dotyk równa się wystawieniu na próbę, by sprawdzić, jak zareagujesz.

 1. On cię komplementuje

Czy mówi ci, że twoja sukienka ci pasuje, że twoje oczy są piękne, albo że twoje perfumy ładnie pachną? Więc pewnie jest tobą zainteresowany.

 1. On chce być z tobą sam na sam

Jeśli mężczyzna widzi w tobie tylko koleżankę, to równie dobrze możecie być razem na większych spotkaniach. Ale jeśli będzie zainteresowany czymś więcej, to postara się o trochę czasu w samotności. Może poprosić o wspólne wyjście na świeże powietrze lub zaproponować odprowadzenie do domu.

 1. Zaprasza cię na randkę

Może nie nazywać tego randką. Ale jeśli umowa jest randką, jak piknik na plaży lub kolacja w eleganckiej restauracji, to zdecydowanie jest to randka.

 1. On płaci za ciebie

Jedną z nich jest to, że umawiacie się na wspólne wyjście na kolację. Kolejnym jest sposób podziału rachunku. Jeśli nalega, aby zapłacić za ciebie, prawdopodobnie jest szalony na twój temat.

 1. Pisze do ciebie dużo

Jeśli facet tekstuje cię niechciane i często; tylko po to, aby usłyszeć, co robisz lub jak robisz, to znak, że myśli o tobie.

 1. On tańczy przy tobie

Szczególnie w mieście tak jest. Jeśli “zdarza” mu się często tańczyć w pobliżu ciebie, to pewnie będzie chciał się przed tobą pokazać.

 1. On otwarcie flirtuje z innymi

Jeśli flirtuje z innymi w twoim najbliższym otoczeniu, może to być zauważenie twojej reakcji. Szczególnie jeśli robi to głośno lub jednocześnie obserwuje cię.

 1. On nigdy nie flirtuje z innymi

Drugi typ mężczyzn nie będzie próbował wzbudzić w tobie zazdrości, ale będzie trzymał się flirtowania z tobą. Ten typ nigdy nie zobaczysz flirtowania z innymi, jeśli jest zainteresowany tobą.

 1. On pyta innych o ciebie

Jeśli pyta wspólnych przyjaciół, czy jesteś singlem, to najprawdopodobniej dlatego, że ma nadzieję, że odpowiedź jest twierdząca.

 1. Patrzy na ciebie, kiedy ty nie patrzysz

Jeśli patrzy na ciebie, kiedy myśli, że nie patrzysz, to dlatego, że po prostu nie może się powstrzymać. Nie chce jednak zbytnio rzucać się w oczy.

 1. Pyta cię o innych facetów

Może zapytać o kogoś, z kim ostatnio się umawiałeś, albo o dobrego przyjaciela. Musi się dowiedzieć, czy jest w tym coś więcej niż przyjaźń.

 1. On pamięta rzeczy, które powiedziałeś

Jeśli pamięta twoje urodziny lub dzień śmierci babci, to dlatego, że to coś dla niego znaczy.

 1. Martwi się o ciebie, kiedy jesteś chory

Jesteś przeziębiona, a on przychodzi z gorącą zupą i dobrym filmem. Zależy mu na tobie i chce, żebyś się poprawił.

 1. Zachowuje się jak dżentelmen

Jeśli on trzyma drzwi dla Ciebie lub oferuje kupić Ci filiżankę kawy, to prawdopodobnie dlatego, że lubi cię.

 1. On mówi o tobie

Jeśli usłyszysz od przyjaciół lub znajomych, że mówił o tobie im, to jest to wyraźny znak, że zależy mu na tobie – i lubi cię.

 1. On przeciąga rozmowę

Kiedy przychodzi czas pożegnania, ma do powiedzenia 117 dziwnych rzeczy. To wyraźny znak, że nie chce się pożegnać.

 1. Mówi ci o swoich uczuciach

Wielu mężczyznom trudno jest mówić o swoich uczuciach. Jeśli otwiera się o tej stronie siebie, to po to, by okazać ci zaufanie.

 1. Zmienia plany, by zobaczyć cię

Może miał już plany w czasie, kiedy proponujesz, żeby się zobaczyć. A jednak robi wszystko, by przesunąć plany, by móc cię zobaczyć.

 1. Utrzymuje kontakt wzrokowy

Jeśli utrzymuje kontakt wzrokowy dłużej niż zwykle, to po to, by pokazać ci, że jest zainteresowany.

 1. Spędza z tobą dużo czasu

Zaprasza cię na zewnątrz, zawsze mówi “tak” na twoje propozycje spotkań i ogólnie chce spędzać z tobą dużo czasu. Bo cię lubi.

 1. Nazywa cię miłymi rzeczami

Jeśli nazywa cię miłymi rzeczami, gdy piszesz tekst, prawdopodobnie jest zainteresowany tobą.

 1. Używa miłosnych emojis

Jeśli urocze przezwiska uzupełnione są emojisami pocałunków i serduszek, jest jeszcze bezpieczniej.

 1. Wysyła ci zdjęcia

Jeśli prosi o twój snap i wysyła ci zdjęcia, to prawdopodobnie dlatego, że chce zdjęcia z tobą w zamian, więc może tęsknić za tobą trochę ekstra.

 1. On lubi twoje posty i zdjęcia

Jeśli lubi twoje posty i zdjęcia w mediach społecznościowych, to znak, że podoba mu się to, co widzi – i że nie ma nic przeciwko temu, by pokazać to innym. Zwłaszcza jeśli nagle spodobają mu się stare zdjęcia, których musiał szukać.

Czytaj też: Czym są bratnie dusze – i jak znaleźć swoją?

Znajdź wszystkie horoskopy tutaj: Horoskop dzienny - Horoskop tygodniowy - Horoskop miesięczny - Horoskop roczny